1.199
1.199
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, υπέροχη τοποθεσία ( μοναδική θέα στη Φάτνη),δωμάτια με πολύ γούστο και όλες τις ανέσεις και το προσωπικό να ξεχωρίζει για την ευγένεια,τη φιλικότητα,το χαμόγελο, τη φροντίδα κάθε στιγμή!! ΕΥΓΕ

Ευχαριστούμε, evangelos p
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε για ένα βράδυ και φύγαμε με τις καλύτερες εντυπώσεις από το κατάλυμα. Φιλικότατο προσωπικό έτοιμο να μας εξυπηρετήσει σε ότι ζητήσαμε. Εξαιρετικά καθαροί και προσεγμένοι οι χώροι του ξενοδοχείου. Τα δωμάτια άνετα και με θέα είτε στο βουνό ή τα Μετέωρα. Το πρωινό, για την κατηγορία του ξενοδοχείου, είναι πλούσιο. Επίσης διαθέτει άνετο parking.
Όταν επισκεφθούμε ξανά την περιοχή σίγουρα θα το προτιμήσουμε.

Ευχαριστούμε, savjohn70
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλή τοποθεσία και ευγενικό προσωπικό. Καθαρά στρώματα και κρεβάτια, πλήρες πρωινό. Βρίσκεται στο σημείο που μπορείς εύκολα να επισκεφτείς τα Μετέωρα αλλά και να διανύσεις πιο μακρινές αποστάσεις.

1  Ευχαριστούμε, Nataliaasim
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Προσεγμένο ξενοδοχείο και εξαιρετικά καθαρό. Η Κωνσταντίνα στη ρεσεψιόν είναι η προσωποποίηση της ευγενείας και της καλοσύνης. Πρωινο εξαιρετικά καλό για τα ελληνικά δεδομένα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stavroula p
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επισκεφθεί πάρα πολλές φορές τα Μετέωρα Χρειάστηκε να διοχετεύσουμε στην Καλαμπάκα.
Επέλεξα το συγκεκριμένο Ξενοδοχειο και έμεινα πολύ ικανοποιημένος με την διαμονή μου σε αυτό. Έχοντας μείνει σε πολλά ξενοδοχεία στο παρελθόν λόγω της εργασίας μου, θέλω να αναφέρω ότι είναι ένα από τα καλύτερα «best value for money» με πολύ φιλικό προσωπικό , εξαιρετικά καθαρό δωμάτιο και ειδικά το μπάνιο. Το πρωινό πλούσιο και καλής ποιότητας. Σας ευχαριστώ για την διαμονή μου και σίγουρα θα τα ξαναπούμε στο μέλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, KonstantinosSka