Agoda.com
Trip.com93 $
1.199
1.199
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Προσεγμένο ξενοδοχείο και εξαιρετικά καθαρό. Η Κωνσταντίνα στη ρεσεψιόν είναι η προσωποποίηση της ευγενείας και της καλοσύνης. Πρωινο εξαιρετικά καλό για τα ελληνικά δεδομένα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα .

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stavroula p
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας επισκεφθεί πάρα πολλές φορές τα Μετέωρα Χρειάστηκε να διοχετεύσουμε στην Καλαμπάκα.
Επέλεξα το συγκεκριμένο Ξενοδοχειο και έμεινα πολύ ικανοποιημένος με την διαμονή μου σε αυτό. Έχοντας μείνει σε πολλά ξενοδοχεία στο παρελθόν λόγω της εργασίας μου, θέλω να αναφέρω ότι είναι ένα από τα καλύτερα «best value for money» με πολύ φιλικό προσωπικό , εξαιρετικά καθαρό δωμάτιο και ειδικά το μπάνιο. Το πρωινό πλούσιο και καλής ποιότητας. Σας ευχαριστώ για την διαμονή μου και σίγουρα θα τα ξαναπούμε στο μέλλον.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, KonstantinosSka
Η κριτική έγινε: 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία, μεγάλα καθαρα δωμάτια, πλούσιο πρωινό και τέλεια εξυπηρέτηση.Φιλικό περιβάλλον και οποία πληροφορία ζητούσαμε για την περιοχή ήταν αρκετα κατατοπιστηκες.Σε οποίο δωμάτιο μένεις έχει εξαιρετική θέα.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Ηλίας Γ
Η κριτική έγινε: 26 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για ενα τριήμερο και μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις. Ωραία και πολύ άνετα δωμάτια, κάποια από αυτά με θέα στα βράχια. Τα παιδιά στη ρεσεψιόν, παρά πολύ ευγενικά και εξυπηρετικα. Ο χώρος κάτω στο σαλόνι πολύ όμορφος και ζεστός. Το πρωινό πλούσιο και γευστικό. Ενα εξαιρετικό κατάλυμα για για όποιον θέλει να επισκεφτεί τα Μετέωρα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Anna M
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό ξενοδοχείο, σε πολύ καλή θέση για να επισκεφτείς όχι μόνο τα Μετέωρα αλλά και τα Τρίκαλα και τις γύρω περιοχές. Μεγάλο, ευρύχωρο δωμάτιο με όλες τις ανέσεις, πρωινό πλούσιο ευρωπαϊκό για όλες τις ορέξεις αλλά αυτό που σε κερδίζει είναι το ευγενέστατο προσωπικό, πρόθυμο να εξυπηρετήσει αλλά και να σε κατατοπίσει για την περιοχή. Το προτείνω ανεπιφύλακτα καθώς είναι και οικονομικό για όλα όσα προσφέρει!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Panagiotis K