Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 03/08/21
Travelocity
Orbitz.com
eDreams111 $
Η κριτική έγινε: 31 Δεκεμβρίου 2016

μειναμε στον ξενωνα 4 μερες οικογενειακα ολα ηταν φανταστικα το δωματιο ηταν αρκετα μεγαλο για 4 ατομα το πρωινο καταπληκτικο οι ιδιοκτητες τοθ ξενοδοχειου τελειοι σε ολα ευχαριστοθμε πολυ για ολα περασαμε υπεροχα

1  Ευχαριστούμε, maria s
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016

Ιδιαίτερα καθαρά και όμορφα δωμάτια με απίστευτη θέα ακριβώς όπως στις φωτογραφίες.

Το πρωινό ήταν εξαιρετικό. Υπήρχε μεγάλη ποικιλία από σπιτικές μαρμελάδες και σπιτικά γλυκά, όλα πεντανόστιμα.

Η άψογη και ευγενική συμπεριφορά των ιδιοκτητών που το διαχειρίζονται κατέστησε τη διαμονή μας ακόμα καλύτερη. Ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι θέλαμε.

2  Ευχαριστούμε, mariasalonic
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2016

Ο Ξενώνας είναι πολύ πιο όμορφος από κοντά, η θέα απίθανη... Πεντακάθαροι όλοι οι χώροι (πολλά μπράβο στην κα Λίτσα) δεν υπήρχε ίχνος σκόνης. Η Ντίτα είναι εξαιρετική οικοδεσπότης ,παρόλο που ήταν άρρωστη . Φτάσαμε στη 1 το μεσημέρι και αμέσως μας έδωσε το δωμάτιο, μας υποδέχτηκαν με παραδοσιακά γλυκά. Στο δωμάτιο υπήρχε πάντα εμφιαλωμένο νερό (το οποίο και δεν χρέωσαν) , στο σαλόνι υπήρχε δωρεάν καφές και τσάι 24 ώρες.Το πρωινό ικανοποιητικό με ολα τα απαραίτητα (τυρόπιτα, κρουασανάκια,γιαούρτι, δημητριακά κλπ.).Ο χώρος είναι πολύ ζεστός και φιλόξενος. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

1  Ευχαριστούμε, ANASTASIAkep
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

μειναμε στον ξενώνα 2 βράδια ωραια δωμάτια μεγάλα μ βεράντα δική τους και θεα στα μετέωρα όλα ήταν καθαρά και σιμαζεμενα μεγάλο μπάνιο μ αρκετό ζεστό νερό η ιδιοκτήτρια ευγενική και εξυπηρέτικη πρωινό ωραίο σ κοινο χώρο πλούσιο σαν αρνητικό το κλιματιστικό έκανε λιγο φασαρία όπως επίσης και το κρεβάτι ετριζε, βουλιαγμενο στρώμα παρ ολα αυτα ωραίο ήταν κ ζεστό πολύ

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, golfakias
Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2016

Σαν να βρίσκεσαι σε ένα ζωντανό παραμύθι. Δωμάτια πολύ καθαρά και πολύ ευγενική υποδοχή με το χαμόγελο της υπέροχης φιλοξενίας. Απόλυτα υπέροχη θέα των βράχων των Μετεώρων. Ταξίδι που θα μας μείνει αξέχαστο διότι στο τέλος κάθε επίσκεψης μένει εκείνο το χαμόγελο της οικοδέσποινας να σου λέει ..... θα χαρούμε να σας ξαναδούμε...καλό ταξίδι.....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους