“Το καλύτερο στο Γυθειο!”

Τρείς Λαλούν & Δύο Χορεύουν
Περιγραφή: ΜΕΖΕΔΟΠΩΛΕΙΟ - ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΙΟ ΜΕ ΦΡΕΣΚΑ ΣΠΙΤΙΚΑ ΟΡΕΚΤΙΚΑ ΑΠΟ ΜΑΝΙΑΤΙΚΑ ΠΡΟΊΟΝΤΑ, ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ & ΕΚΛΕΚΤΟΙ ΜΕΖΕΔΕΣ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΥΣ ΜΕ ΜΕΡΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΜΠΥΡΑ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΤΟ ΟΥΖΟ ΤΟ ΤΣΙΠΟΥΡΟ ΣΑΣ. ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΛΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ!
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2022

Παρα πολύ καλό εστιατόριο, με πολύ νόστιμα μαγειρευτά, ωραίους μεζέδες κρεατικων αλλά και θαλασσινών.
Ωραια εξυπηρέτηση με ευγένεια, καλές τιμές και ωραίο κλίμα. Μας άφησε άριστες εντυπώσεις!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, Antreas77

Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σε όλα του! Πολύ νόστιμα φαγητά, με ποιοτικές πρώτες ύλες.
Νορμάλ τιμές και ευγενική εξυπηρέτηση με χαμόγελο.
Προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, tonakis67
Η κριτική γράφτηκε 17 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκαμε το μαγαζι μετα απο αναζήτηση στο tripadvisor. Δεν μειναμε ικανοποιημένοι. Παραγγειλαμε ψαρια για τα παιδιά τα οποια ηταν οκ αλλα εντάξει ηταν τηγανητα ψαρια. Μια υπεροχη σαλατα με πορτοκαλι και λιαστες ντοματες Ο σύζυγος πηρε μια ομελετα με συγκλινο πολυ στεγνη κ αδιάφορη κ εγω μια μακαροναδα τσουχτη Μανης. Δεν εχω φαει χειρότερο πιατο ποτε... Στεγνη λαδερη βαρια ηταν δυσκολο ακομα κ να την καταπιεί κανεις..

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, giotal183
Ο/η e k, Ιδιοκτήτης του Τρείς Λαλούν & Δύο Χορεύουν, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Οκτωβρίου 2022

Νομιζω η κριτικη σας ειναι υποκειμενικη οπως η γευση και η κριση σας στο φαγητο.Για ενα πιατο με αριστες εκατονταδες κριτικες επειδη σε εσας δεν αρεσε αφου προφανως δεν το εχτε ξαναφαει, μας βαθμολογησατε με αυτο τον τροπο.
Δεν θα εμπαινα καν στον κοπο να σας απαντησω οχι γιατι απαξιω αλλα γιατι ο υπολοιπος κοσμος καταλαβαινει πλεον τις κριτικες, απλα παιρνω αφορμη την κριτικη σας για να εκφερω την δικη μου γνωμη και να πω πως η συγκεκριμενη σελιδα θεωρω πως δεν ειναι πλεον αντικειμενικη.
Προσωπικα στην σελιδα μας εχουν σβησει πανω απο 500 θετικες κριτικες, και αφηνοντας ταυτοχρονα πολλες ψευτικες να υπαρχουν στο προφιλ μας.
Καλω απλα ολο τον κοσμο να δοκιμαζει μονος του στο οποιοδηποτε εστιατοριο και να μην λαμβανει και πολυ σοβαρα οποιαδηποτε κριτικη.
Σας ευχαριστω.

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν ικανοποιητικό.
Το κοριτσάκι το οποίο μας σέρβιρε ήταν άψογη και γρήγορη. Όλη την δουλειά την έβγαζε μόνη της. ΜΠΡΑΒΟ ΤΗΣ !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2022
Ευχαριστούμε, aggelikikarapidaki

Η βαθμολογιας σας δεν ταιριαζει με την κριτική σας. Δεν βλέπουμε να γράφεται κάτι αρνητικό. Εαν θεωρησατε καπως περιεργο οτι εξω στο σερβις ηταν μονο ενα κοριτσι η ανηψιά μας να σας πω πως η ταβερνα απο το Σεπτεμβριο και μετα ειναι αμιγως οικογενειακη καθως τα παιδια που δουλευουν στο σερβις το καλοκαιρι ειναι μαθητες ή φοιτητες και δεν μπορουμε να τους εχουμε ολο τον χρονο.
Ευχαριστουμε για τα καλα σχολια,καλο χειμωνα!

Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2022

Καλό και γρήγορο σερβις Ότι φάγαμε πεντανόστιμα . Πολύ ποιοτικά πιάτα και όλα καλομαγειρεμένα .
Μπράβο για όλα,συνεχίστε έτσι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, iliasg727

Τρείς Λαλούν & Δύο Χορεύουν: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γύθειο, Περιοχή Λακωνίας

Τρείς Λαλούν & Δύο Χορεύουν: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!