Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2022

Τα δωμάτια φοβερά και πολυ καθαρά. Το προσωπικό πολυ ευγενικο και ο σεφ του ξενοδοχείου, ο Γιάννης,υπεροχος.Απίστευτες γευσεις και τρομερή εξυπηρέτηση από τον ίδιο!!!! Ότι και να δοκίμασα από τα χέρια του ήταν καταπληκτικό.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Z2878LM_
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2022

Φανταστικό ξενοδοχείο από τα καλύτερα που έχω μείνει με εκπληκτική θέα. Πεντακάθαρος χώρος το προσωπικό ήταν παρά πολύ ευγενικό και με τέλειο πρωινό. Η πισίνα πεντακάθαρη και ότι οδηγία η πληροφορία χρειαζόμασταν το προσωπικό μας βοηθούσε παρά πολύ! Όταν ξαναπάω γυθειο εκεί θα πάω το συστήνω με 1000!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, R5205BEchrisp
Η κριτική έγινε: 25 Ιουνίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο του ξενοδοχείου και μείναμε εντυπωσιασμένοι.
Εκπληκτικό φαγητό σε συνδυασμό με μοναδική θέα το απέραντο γαλάζιο.
Ο σεφ εξαιρετικός, πολύ ευγενικός και μας βοήθησε να επιλέξουμε τα πιάτα μας. Γεύσεις μοναδικές!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, agapig2016
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2022

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο για τις ημέρες του Πάσχα.
Είναι από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχουμε επισκεφθεί γενικώς στη χώρα (με βάση πάντα τις προσφερόμενες υπηρεσίες και τις τιμές, δε συνηθίζουμε να συγκρίνουμε ανόμοια πράγματα και καταστάσεις).
Θα αναφέρω τα θετικά που έχουν σχέση με την οργάνωση και την ποιότητα των υπηρεσιών (όχι πως δεν είναι κάτι θετικό η μαγική θέα που έχει στην πόλη και στη θάλασσα, αλλά αυτό είναι κατά την προσωπική μου άποψη εξωγενής παράγοντας και όχι το βασικό κριτήριο για τη γνώμη μου για ένα κατάλυμμα. Τι να την κάνω πχ την θέα αν το ξενοδοχείο δεν είναι καθαρό;)
*Στα θετικά ότι πρόκειται για ένα οικογενειακό ξενοδοχείο. "Πήξαμε" στα απρόσωπα 5άστερα παντού, ας στηρίξουμε και τις μικρές επιχειρήσεις οι οποίες με πολλούς τρόπους βοηθούν και την τοπική οικονομία.
* Πολύ εξυπηρετικοί και οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό.
* Ιδιαίτερα θετικό η καθημερινή καθαριότητα στα δωμάτια.
*Πολύ όμορφα και μεγάλα τα δωμάτια. Μας ταίριαζε η σύγχρονη μίνιμαλ διακόσμηση σε όλους τους χώρους.
*Όλοι ήταν ιδιαίτερα ευγενικοί και σωστοί επαγγελματίες. Μας βοήθησαν και όταν ρωτήσαμε για καταστήματα όπου θα μπορούσαμε να βγούμε κάποιο απόγευμα ή βράδυ για φαγητό ή ποτό.
*Εξαιρετικό και το πρωινό, με ποικιλία γεύσεων και σε μεγάλη ποσότητα.
*Ιδιαίτερη μνεία για το μπαράκι τους που έχει πολύ καλή λίστα κρασιών. Επίσης πολύ ωραία και τα σπιτικά χειροποίητα γλυκά τους.
*Το Αναστάσιμο δείπνο ήταν πολύ νόστιμο. Η μαγειρίτσα από τις καλύτερες που έχουμε δοκιμάσει ποτέ. Πολλά συγχαρητήρια στο σεφ και στην ομάδα της κουζίνας.
*Τέλος κράτησα το εξής. Οι τιμές ήταν πάρα πολύ λογικές και αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Για να έχουμε ακόμα πιο ολοκληρωμένη άποψη θα επισκεφθούμε ξανά το ξενοδοχείο και σε καλοκαιρινές διακοπές.

Ευχαριστούμε για όλα το προσωπικό και την οικογένεια.
Βαγγέλη, Γιούλα, Γιάννη, Ελευθερία καλώς να ξανανταμώσουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, Αντώνης Γ
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2021

Ωραία τοποθεσία, ευγενικό και εξυπηρετικο προσωπικό, ανετο παρκάρισμα!! Σε κάθε μας ερώτηση, αίτημα είχαμε άμεση ανταπόκριση με χαμόγελο!

Τα δωμάτια ειναι άνετα, πολυ προσεγμένα και καθαρά η θέα από το μπαλκόνι μαγευτική! Πισίνα και pool bar!

Εύκολη πρόσβαση και με τα πόδια στο κέντρο του Γυθείου! Τι άλλο να ζητήσει κανείς!🙂
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! 🎯👍

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021