StayForLong
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2016

Η διαμονή στο Melampous ήταν καταπληκτική. Η φιλοξενία, η εξυπηρέτηση, ο χώρος, το πρωινό, όλα ήταν υπέροχα! Γραφικό ξενοδοχείο που ταιριάζει απόλυτα στη φυσική ομορφιά των Καλαβρύτων! Οι άνθρωποί του ευγενικοί και εξυπηρετικοί, απόλυτη καθαριότητα και πανέμορφοι χώροι! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, kathyathan
Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Από τις λίγες φορές που επαληθευτηκαν απολύτως οι κριτικές. Καθαρό, οικογενειακό, ζεστό περιβάλλον. Ευγενεστατο προσωπικό. Εστίαση στη λεπτομέρεια ακόμα και το ότι τα τραπέζια του πρωινού είχαν ταμπελιτσα με τον αριθμό του δωματίου επάνω και δεν είχες άγχος αν και που θα κάτσεις. Τέλειο το μέλι τους θα συμφωνήσουμε. Και απολύτως kids friendly περιβαλλον με έναν αξιοπρεπεστατο παιδοτοπο. Μπράβο στην οικογένεια εμείς σε όλη τη διάρκεια του ταξιδιού κανονίζαμε ποτέ και με ποιους θα ξαναερθουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Connector523649
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Δεν εχω λόγια να περιγράψω την ομορφια και τη ζεστασια αυτου του χωρου!η φιλοξενία που εζησα ηταν το κατι αλλο!οσα αστερια κ να βαλω δεν ειναι αρκετα...πολλα πολλα συγχαριτηρια στην ιδιοκτητρια(Μαρια) ευχομαι πραγματικα να υπηρχαν κ αλλά τετοια καταλυματα..Η εμπειρια μου ηταν μοναδικη!
PS "Το μπλε δωμματιο"

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Say H
Η κριτική έγινε: 24 Νοεμβρίου 2016

Αν και κάναμε καθυστερημένα check in, μας περιμένανε με ιδιαίτερη ευγένεια. Ηταν εξυπηρετικότατοι και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν και να μας δώσουν πληροφορίες που ζητήσαμε. Tα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα (ισως το πιο σημαντικό κομμάτι για εμενα), ευρύχωρα, πάρα πολύ άνετα και πολύ όμορφα. Υπέροχη θέα, ότι πρέπει για να χαλαρώσεις. φυσικά μην παραλείψετε να δοκιμάσετε το μέλι τους!!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα και ελπίζω σύντομα να καταφέρουμε να το επισκεφθούμε ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, faixatzi
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε οικογενειακώς το προηγούμενο ΣΚ με τα παιδια και περάσαμε πολυ ωραια
Όμορφο τοπίο,οι άνθρωποι ηταν πολυ ευγενικοί και πρόθυμοι πραγμα που φάνηκε με την είσοδο μας στο ξενοδοχείο μεχρι τη στιγμη που φύγαμε!
Θα ξανα παμε με την πρώτη ευκαιρία και θα μείνουμε πάλι στο μπλε δωμάτιο,άρεσε πολυ στα παιδια!οτι πρεπει για οικογενεια!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Vasiliki V