Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε ένα βράδυ ήταν μέτρια καθαρό και υπήρχαν μικρές φθορές στα δωμάτια (καμένη λάμπα, φθαρμενο καπάκι τουαλέτας). Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό (αυγά, λουκάνικα, μαρμελάδες). Η τιμή που κλείσαμε ήταν 60 ευρώ.

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Zoe D
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Δεν έχω να γράψω κάτι αρνητικό αλλά ούτε και κάτι θετικό. Περάσαμε ένα ήσυχο, συμπαθητικό τριήμερο, σε ένα άνετο δωμάτιο για 4 άτομα. Το κτίριο είναι πολύ όμορφο και βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο. Οι άνθρωποι του ξενοδοχείου φιλικοί και εξυπηρετικοί αλλά έλειπε κάτι! Τα δωμάτια ήταν οκ, το πρωινό οκ, εμείς δεν είχαμε θέμα με την θέρμανση. Δεν γνωρίζω το λόγο αλλά είχαμε την αίσθηση ότι δεν προσπαθούσαν για το κάτι παραπάνω. Λόγω εορτών μας έλειψε το γιορτινό πνέυμα...πέρα από ένα στολισμένο δέντρο, χωμένο μέσα βαθιά στη σάλα του ξενοδοχείου τίποτα άλλο δε προδιδε ότι αυτή η περίοδος είναι γιορτινή. Θα ηθελα να έχουν στολίσει την είσοδο και την αυλή για να νιώσει κάποιος αυτή τη ζεστασιά των ημερών....Κρίμα γιατί έχει πολλές δυνατότητες αν αξιοποιηθεί σωστά.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Danae P
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο σε χειμερινό θέρετρο πρέπει να είναι... Ζεστό, η θέρμανση υπολειτουργούσε και όπως διάβασα στα άλλα reviews είναι συνηθισμένο φαινόμενο. Τα δωμάτια ευρύχωρα αλλά έδιναν αίσθηση ότι είναι λίγο αφημένα στην τύχη τους , όσο αντέξει η ανακαίνιση έτσι οι τοίχοι ήταν λίγο λερωμένοι διάφορα είχαν ξεκουμπωσει πχ το καπάκι από το φρεάτιο κ.α.

Το πρωινό φτωχό, οι επιλογές περιορισμένες αν και ποιοτικά ήταν καλά.

Το κτίριο γενικά είναι πανέμορφο και ίσως στο καλύτερο σημείο των Καλαβρύτων.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Panos P
Η κριτική γράφτηκε 28 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο κτίριο , παλίο αλλά όμορφα ανακαινισμένο , ευγενικό προσωπικό , μέτρια ποιότητα wi-fi , καλής ποιότητας πρωινό . Όμορφα δωμάτια , με σαλόνι και σοφίτα( υπνοδωμάτιο ) 2 μπάνια καθώς και 2 τηλεοράσεις . 2 πισίνες εσωτερική και εξωτερική . Η ζέστη απο πολύ καλή έως υπερβολική ( ανοίξαμε και παράθυρο ) . Ωραία θέα και σε καλό σημείο(+parking) με εύκολη πρόσβαση στο κέντρο
Μία πολύ καλή επιλογή για ένα ξεκούραστο weekend στην εξοχή
* Χρειάζεται μια ανακαίνιση στην υποδοχή ,το front office και το lobby

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Apostolos K
Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2017

Διανυκτερεύσαμε 4 άτομα σε μία (υποτιθέμενη) σουίτα. Υποτιθέμενη, γιατί απλώς το κατάλυμα εκτεινόταν σε δύο επίπεδα. Δεν ήταν δυσάρεστο σαν χώρος αλλά σουίτα δεν το λές. Θέρμανση αρχικά δεν υπήρχε (παρότι Απρίλιος η θερμοκρασία ειδικά το βράδυ ήταν ιδιαιτέρως χαμηλή) ευτυχώς όμως το θέμα αποκαταστάθηκε σύντομα. Η τηλεόραση στο ισόγειο δεν είχε τηλεκοντρόλ και οτι ζητήσαμε από τη ρεσεψιον να μας δώσουν ένα, η απάντηση του αμήχανου υπαλλήλου ήταν οτι δεν υπήρχε άλλο. Το μπάνιο, ήταν μικρό και η μούχλα στην ντουζιέρα μου "χτύπησε" πολύ άσχημα. Ζεστό νερό στο ντους δεν φάνηκε ποτέ, όσο κι αν το αφήσαμε να τρέξει... Το πρωινό ήταν μάλλον πτωχό (περιορισμένη ποικιλία ακόμα και σε σύγκριση με ξενοδοχεία χαμηλώτερης κατηγορίας). Κι ολα αυτά όταν η τιμή πόρτας του δωματίου μας ήταν 180. 230 και 310ευρώ αναλόγως της σεζόν...

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, MariaM4697