TripAdvisor
Καλάβρυτα
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 13 Σεπτεμβρίου 2019

Στην κυριολεξια αντιεπαγγελματικη συμπεριφορά. Εκανα κρατηση τηλεφωνκη συννενοηθηκα για την τιμη και το δωμάτιο. Μηνας Σεπτέμβριος. Τελευταία στιγμγ μου ανακοινωνουν οτι η "κρατηση ακυρωνεται γεια σας" .χωρις ενημέρωση απλά " ο ιδιοκτήτης το εδωσε αλλου και εγω η υπάλληλος δεν το γνωριζα".καθε ταξιδι προγραμματιζεται και δεν ειν τοσο απλο να σε αφήνουν χωρίς καταλυμα τελευταία στιγμη Χωρίς ενα τουλάχιστον συγνωμη. Ευτυχως βρέθηκε αλλο με πολυ ευγενικους ανθρώπους.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Nikolas K
Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεσα στο κεντρο κ ολα στα ποδια σου!Κανενα προβλημα κ με το παρκαρισμα!
Καθαριότητα-> στο 100%!
Άνεση -> ομοίως! Τόσο το δωμάτιο, όσο κ το μπανιο, 4 αποσκευές και χώρος να κινηθείς παραπάνω από άνετα!
Προσωπικο -> τυπικοί αλλά ευγενικοί και εξυπηρετικότατοι! (Η κοπελα με τα κοντά μαλλιά στο πρωινό σου φτιάχνει τη μέρα με το καλημέρα και τη διάθεση της!)
Τιμες-> Value for money
Πρωινο-> αρκετές επιλογές, χορταστικά και όλα φρεσκότατα! Μόλις κάτι αδειαζε η κοπέλα ξαναγεμιζε με φρεσκο(κομμενα-τηγανισμενα- ψημένα κλπ!)

Το συστηνω!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, chris_kap27
Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο πεντακάθαρο και προσεγμένο! Μείναμε στις σοφίτες ήταν ακριβώς όπως οι φωτογραφίες...
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικοί!
Το πρωινό εξίσου καλό!
Είναι δίπλα στον πεζόδρομο και έχεις όλα τα μαγαζιά δίπλα χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθείς με αμάξι!
Θα το ξαναπροτιμούσαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, O2492HC_
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο όμορφο κ καθαρό όμως ο ιδιοκτήτης ιδιαίτερα αγενής καθώς του ζήτησα λίγα ξύλα για το τζάκι του δωματίου που είχα κάψει 2-3 κ δεν είχε άλλα στο δωμάτιο κ ενώ υποτίθεται πλήρωσα 100€ το βράδυ κ ήταν όλα στην τιμή...μου απάντησε με ύφος κ αγένεια πως δεν θα μου ξαναφέρει κ πως υπάρχει καλοριφέρ για θερμανση.Δεν μου έδωσε κ απόδειξη όταν τον πλήρωσα στο τέλος της διαμονής μου.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, S9881EP_
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε διημερο με τον συντροφο μου αρχες Μαρτιου!
Το ξενοδοχειο ειναι στην καλυτερη τοποθεσια που μπορεις να φανταστεις, διπλα σε ολα, πρωινο πολυ καλο και ολο το προσωπικο τοσο μα τοσο εξυπηρετικο!!! Πολυ παραπανω απ'οτι περιμεναμε! Ιδιαιτερα για την κοπελα με το κοντο μαλλι(ονομα δεν θυμαμαι :( ) εκει στα πρωινα δεν εχω λογια!!!
Θα ξαναπαμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018