Η κριτική έγινε: 11 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο πεντακάθαρο και προσεγμένο! Μείναμε στις σοφίτες ήταν ακριβώς όπως οι φωτογραφίες...
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλικοί!
Το πρωινό εξίσου καλό!
Είναι δίπλα στον πεζόδρομο και έχεις όλα τα μαγαζιά δίπλα χωρίς να χρειαστεί να μετακινηθείς με αμάξι!
Θα το ξαναπροτιμούσαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, O2492HC_
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο όμορφο κ καθαρό όμως ο ιδιοκτήτης ιδιαίτερα αγενής καθώς του ζήτησα λίγα ξύλα για το τζάκι του δωματίου που είχα κάψει 2-3 κ δεν είχε άλλα στο δωμάτιο κ ενώ υποτίθεται πλήρωσα 100€ το βράδυ κ ήταν όλα στην τιμή...μου απάντησε με ύφος κ αγένεια πως δεν θα μου ξαναφέρει κ πως υπάρχει καλοριφέρ για θερμανση.Δεν μου έδωσε κ απόδειξη όταν τον πλήρωσα στο τέλος της διαμονής μου.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, S9881EP_
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε διημερο με τον συντροφο μου αρχες Μαρτιου!
Το ξενοδοχειο ειναι στην καλυτερη τοποθεσια που μπορεις να φανταστεις, διπλα σε ολα, πρωινο πολυ καλο και ολο το προσωπικο τοσο μα τοσο εξυπηρετικο!!! Πολυ παραπανω απ'οτι περιμεναμε! Ιδιαιτερα για την κοπελα με το κοντο μαλλι(ονομα δεν θυμαμαι :( ) εκει στα πρωινα δεν εχω λογια!!!
Θα ξαναπαμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, rania985
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά εντυπωσιασμένη! Το ξενοδοχείο αστράφτει από καθαριότητα. Τα δωμάτια είναι ζεστα! Υπέροχο πρωινό! Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες χαμογελαστοί. Τιμές απίστευτα καλές! Ήσυχα.. Ο χώρος υποδοχής θεσπεσιος! Έχεις πρόσβαση παντου.. ζεστό νερό συνεχεια, καλοριφέρ στο φουλ. Πραγματικά δεν έχω λόγια.. Όλα υπέροχα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Ένα τεράστιο ΜΠΡΆΒΟ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Georgia K
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικά καθαρό με όμορφα έπιπλα και λειτουργικά. Μου κάνουν εντύπωση οι τόσες διαμαρτυρίες για το κρεβάτι γιατί στο δικό μας δωμάτιο τουλάχιστον ήταν πολύ άνετο και κοιμήθηκε μια χαρά ο δίμετρος άντρας μου. Μείναμε σε οικογενειακό δωμάτιο με μια κουκέτα για το παιδί. Το πρωινό ήταν πολύ νόστιμο και πλούσιο ειδικά σε σχέση με την τιμή. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και διακριτικό. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική καθώς όλα είναι δίπλα.

Στα αρνητικά ο θόρυβος. Και δεν εννοώ την εκκλησία, αν νοικιάσεις δωμάτιο απέναντι σε μια εκκλησία εννοείται θα ακούς καμπάνες. Αλλά έκαναν θόρυβο τα υδραυλικά άλλων οπότε ήταν κάτι γκάπα γκούπα μέσα στη νύχτα και ήταν επίσης αρκετά θορυβώδες το ανεμιστηράκι του μπάνιου. Για κάποιον που γενικά κοιμάται εύκολα δεν νομίζω ότι θα ήταν πρόβλημα όμως.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, p_yanna