Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε διημερο με τον συντροφο μου αρχες Μαρτιου!
Το ξενοδοχειο ειναι στην καλυτερη τοποθεσια που μπορεις να φανταστεις, διπλα σε ολα, πρωινο πολυ καλο και ολο το προσωπικο τοσο μα τοσο εξυπηρετικο!!! Πολυ παραπανω απ'οτι περιμεναμε! Ιδιαιτερα για την κοπελα με το κοντο μαλλι(ονομα δεν θυμαμαι :( ) εκει στα πρωινα δεν εχω λογια!!!
Θα ξαναπαμε σιγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, rania985
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερά εντυπωσιασμένη! Το ξενοδοχείο αστράφτει από καθαριότητα. Τα δωμάτια είναι ζεστα! Υπέροχο πρωινό! Το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες χαμογελαστοί. Τιμές απίστευτα καλές! Ήσυχα.. Ο χώρος υποδοχής θεσπεσιος! Έχεις πρόσβαση παντου.. ζεστό νερό συνεχεια, καλοριφέρ στο φουλ. Πραγματικά δεν έχω λόγια.. Όλα υπέροχα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Ένα τεράστιο ΜΠΡΆΒΟ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Georgia K
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικά καθαρό με όμορφα έπιπλα και λειτουργικά. Μου κάνουν εντύπωση οι τόσες διαμαρτυρίες για το κρεβάτι γιατί στο δικό μας δωμάτιο τουλάχιστον ήταν πολύ άνετο και κοιμήθηκε μια χαρά ο δίμετρος άντρας μου. Μείναμε σε οικογενειακό δωμάτιο με μια κουκέτα για το παιδί. Το πρωινό ήταν πολύ νόστιμο και πλούσιο ειδικά σε σχέση με την τιμή. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και διακριτικό. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική καθώς όλα είναι δίπλα.

Στα αρνητικά ο θόρυβος. Και δεν εννοώ την εκκλησία, αν νοικιάσεις δωμάτιο απέναντι σε μια εκκλησία εννοείται θα ακούς καμπάνες. Αλλά έκαναν θόρυβο τα υδραυλικά άλλων οπότε ήταν κάτι γκάπα γκούπα μέσα στη νύχτα και ήταν επίσης αρκετά θορυβώδες το ανεμιστηράκι του μπάνιου. Για κάποιον που γενικά κοιμάται εύκολα δεν νομίζω ότι θα ήταν πρόβλημα όμως.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, p_yanna
Η κριτική έγινε: 28 Δεκεμβρίου 2017

+ Καλή σχέση Ποιότητας/Τιμής
+ Κεντρικό σημείο
+ Πρωινό πολύ πλούσιο για την τιμή
+ Καθαρά και αρκετά άνετα δωμάτια, «ζεστή» διακόσμηση
+ Σε κάποια δωμάτια υπάρχει τζάκι, υποθέτω αυτό είναι θετικό για όποιον ενδιαφέρεται, αν και έχω μια επιφύλαξη με αυτή την «μόδα», πολύς κόσμος νομίζει ότι ξέρει, αλλά στην πραγματικότητα είναι άσχετος με το άναμμα του τζακιού με πιθανότητα ατυχήματος. Δεν υπερβάλλω, συνέβη αλλού που μέναμε πριν κάποια χρόνια. Προτίμησα δωμάτιο χωρίς.
+Ευγενικοί άνθρωποι, πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν, σε λογικά πλαίσια (Τι ακούνε κι αυτοί χρονιάρες μέρες…)
+ Με λίγη προσπάθεια και τύχη βρίσκεις πάρκινγκ κοντά

- Ηχομόνωση μέτρια
- Αυτά είναι σχετικά βέβαια, αλλά βρήκα τα στρώματα κάπως άβολα.
- Κεντρικό σημείο, άρα πιο θορυβώδες απ΄ ότι εάν βρισκόταν σε πιο απόμερη τοποθεσία, εκκλησία δίπλα με ότι αυτό συνεπάγεται (καμπάνες και ψαλμωδίες πρωινιάτικα κτλ. Δεν φταίει το ξενοδοχείο βέβαια για αυτό.)

- Επίσης κανένα λάθος του ξενοδοχείου, αλλά εγώ θα το πω μιας και διαβάζει πολύς κόσμος: Όλοι είμαστε ζορισμένοι οικονομικά, αλλά αν δεν έχεις λεφτά κάτσε σπιτάκι σου. Δεν μπορεί να πληρώνεις τιμές πανσιόν και να περιμένεις παροχές Μεγάλης Βρετανίας. Πολύ γκρίνια τριγύρω βρε παιδιά! Γιορτές είναι, εκδρομή να περάσουμε καλά πάμε, όχι να μας φταίνε τα πάντα! Τα Καλάβρυτα μετά από χρόνια ήταν υπέροχα, ήμασταν σε καλή διάθεση και περάσαμε πολύ όμορφα, ωστόσο οι επισκέπτες συχνά χαλάγαν την ατμόσφαιρα! Πολύ Κρίμα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, ge0rge1977
Η κριτική έγινε: 19 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο, 24ωρες θέρμανση και ζεστό νερό, άφθονο και ποιοτικό πρωινό (το μόνο "κακό " : το πρωινό είναι 7.30-10.00 και μην φοβάστε ότι δεν θα καταφέρετε να ξυπνήσετε εκείνες τις ώρες, γιατι πολύ απλά φροντίζει η καμπάνα της εκκλησίας, που βρίσκεται ακριβώς δίπλα στο ξενοδοχείο), ευγενέστατος ιδιοκτήτης και οικονομικό. Σιγουρα θα απολαύσετε τη διαμονή σας. (Αναφέρομαι σε δωμάτιο χωρίς τζάκι)

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, 257kwnstantinag