Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2014

Αποφασίζοντας να πάμε στα Καλάβρυτα μια μέρα πριν απο την προγραμματισμένη μας ημερομηνία βρήκαμε δωμάτιο στο συγκεκριμένο κατάλυμα. Δυστυχώς η εμπειρία μας απο το χώρο δεν ήταν η καλύτερη. Νομίζω οτι τα απολύτως απαραίτητα για έναν τέτοιου είδους χώρο είναι η καθαριότητα και ένα "αξιοπρεπές" πρωινό. Δεν βρήκαμε τίποτα απο τα δυο!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2014
7  Ευχαριστούμε, George G
Η κριτική έγινε: 16 Μαρτίου 2014

Μείναμε στο ξενοδοχείο για δυο βράδια και μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι!Το δωμάτιο ήταν μικρό αλλά άνετο και το μπάνιο πεντακάθαρο! Είχε 24 ώρες το 24ωρο ζεστό νερό και αυτόνομη θέρμανση, πράγμα που έκανε ακόμα πιο ευχάριστη τη διανομή μας. Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το χαλί το οποίο θεωρώ πως θέλει αλλαγή. Το πρωινό ήταν αρκετά λιτό αλλά πολύ νόστιμο. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και η τοποθεσία του ξενοδοχείου εξαιρετική, ακριβώς πάνω στην κεντρική πλατεία. Αξίζει να πάτε.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2014
Ευχαριστούμε, boolitsa89
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχας ηταν πανακριβο καθως σε περιοδο μετα τις γιορτες το δωματιο με το αθλιο τζακι που καπνιζε,κοστισε 80 ευρω.Επισης το στρωμα κρεββατιου ηταν τοσο σκληρο που το ιδιο θα ηταν να κοιμομουν στο πατωμα.Τα δωματια του ειναι μικρα που με μια μικρη κουνια μωρου δεν χωρας ουτε να στριψεις.Οσο για το πρωινο...στον στρατο τρωγαμε περισσοτερο!και τελος να αναφερω οτι στον χωρο του σαλονιου,διπλα ακριβως απο το εστιατοριο,ηταν χωρος καπνιστων...

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2014
7  Ευχαριστούμε, johntrou7
Η κριτική έγινε: 5 Νοεμβρίου 2013

Μείναμε στο ξενοδοχείο το Παρασκευοσαββατοκύριακο 1-3 Νοεμβρίου. Η διαμονή μας ήταν πολύ ευχάριστη. Το ξενοδοχείο πανέμορφο, το δωμάτιο κομψό και ζεστό. Είχαμε ζεστό νερό όλο το 24ωρο. Από θέμα καθαριότητας μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Το μόνο μείον που ίσως θα λέγαμε είναι το πρωινό, που το περιμέναμε λίγο πιο πλούσιο σε επιλογές. Ωστόσο ίσως έφταιγε που δεν ήταν περίοδος με μεγάλη κίνηση. Μάλιστα το προσωπικό του ξενοδοχείου έκανε τα πάντα για να είμαστε ευχαριστημένοι, ήταν πολύ ευγενικοί και καλοί άνθρωποι. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ βολική και όμορφη, στην πλατεία των Καλαβρύτων, πίσω από την εκκλησία.
Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2013
3  Ευχαριστούμε, Mariannabnm23
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίο ξενοδοχείο στο κέντρο των Καλαβρύτων κοντά στην πλατεία. Τα δωμάτια ζεστά και πολυ καθαρά. Έχουν αυτόνομη θέρμανση, ζεστό νερό 24 ώρες το 24ωρο και το πρωινό ήταν πολυ ωραίο και χορταστικο. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα....

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2013
1  Ευχαριστούμε, gkrokos