Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο με ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα.το οικογενειακό δωμάτιο είναι μεγάλο, καθαρό και άνετο. Το προσωπικό είναι ευγενέστατο, πρόθυμοι να μας βοηθήσουν, και φιλικοί. Υπέροχο πρωινό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους και σίγουρα όταν πάω ξανά στα Καλάβρυτα θα μείνω εκεί.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, John A
Ο/η FANARAS_PR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ξενώνας Φαναράς, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Ιουλίου 2018

Αγαπητέ John A ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε τον Ξενώνα Φαναρά για τη διαμονή σας, καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για τη βαθμολογία σας. Τα σχόλιά σας, μας βοηθούν να βελτιωνόμαστε διαρκώς, για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας. Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά την επόμενη φορά που θα επισκεφθείτε τα Καλάβρυτα! Με εκτίμηση,Reservations Manager.

Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο ξενοδοχειο,εξαιρετικο προσωπικο παντα χαμογελαστο!
Ισως στα αρνητικα να ανηκει το πρωινο, το οποιο αν δεν πηγαινες πολυ πρωι δεν προλαβαινες ζεστα τα φαγητα!τα τοστακια θα επρεπε να ψηνοντε εκεινη την ωρα κατα τη γνωμη μου για τον καθε πελατη γιατι παγωμενα δεν ειναο ωραια!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Χ
Ο/η FANARAS_PR, Reservations Manager του Ξενώνας Φαναράς, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Παπαχρηστου χ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε τον Ξενώνα Φαναρά για τη διαμονή σας, καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για τη βαθμολογία και την κριτική σας.Τα σχόλια των πελατών θετικά και αρνητικά είναι πολύ σημαντικά για εμάς γιατί μας βοηθούν να βελτιώνουμε τη ποιότητα των υπηρεσιών μας, με σκοπό την καλύτερη δυνατή φιλοξενία σας. Η θερμοκρασία του ζεστού φαγητού διατηρείται στο bain marie και τα τοστ, επίσης, ψήνονται αμέσως με την ζήτηση κάθε επισκέπτη . Θα χαρούμε πολύ να σας καλωσορίσουμε ξανά την επόμενη φορά που θα επισκεφθείτε τα Καλάβρυτα! Με εκτίμηση, Mirza Daniela, Reservations Manager

Η κριτική έγινε: 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν ολα ωραια το πρωινο καταπληκτικο και το προσωπικό φιλοξενο! Αλλα η τιμη δεν δικαιολογεί σε καμια περιπτωση τον ξενωνα! Πλήρωσαμε 100 ευρώ το δικλινο με τζακι.Δε λεω το τζακι ωραιο η θέα καλη αλλα στην Αραχωβα που θεωρειται πιο πολυτελής προορισμος βρισκεις δικλινο με 70 ευρω με τζακι! Το κρεβατι ηταν απλο οπως και η διακοσμηση Και σε καμια περίπτωση δε δικαιολογουνται τα 100 ευρω!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Vaso N
Ο/η FANARAS_PR, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ξενώνας Φαναράς, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Vaso N ,

σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε τον ξενώνα Φαναρά για την διαμονή σας καθώς και για το χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε τα σχόλια σας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε στον ξενώνα μας.

Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ Καλή εξυπηρέτηση. Φιλικό προσωπικό. Φιλικό Περιβάλλον. Σχετικά κοντά στο κέντρο. Καλο πρωινό. Θέα, απο το δωμάτιο μου τουλχιστον, μέτρια. Τιμή, για την περίοδο που πήγα, καλη. Αποφεύγεις το κέντρο για να πας χιονοδρομικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Peri P
Ο/η FANARAS_PR, FANARAS_PR του Ξενώνας Φαναράς, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιανουαρίου 2018

Αγαπητέ Peri P ,Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια σας και την επιλογή του ξενοδοχείου μας. Θα ήταν χαρά μας να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κάνει επιβεβαιωμένη κράτηση τρεις μέρες πριν με χρεωστική κάρτα και τηλεφωνική επικοινωνία για Deluxe suite μέσο booking. Όταν φτάσαμε εκεί δεν μας έβρισκαν πουθενά είπαν δεν έχουν ρεύμα, τους δείξαμε την κράτηση μας από το κινητό μας. Μας είπαν ότι έγινε κάποιο λάθος και μας πήγαν σε μια τρύπα!! Τους είπαμε έχουμε κλείσει την deluxe suite και λένε το ίδιο είναι!!! Μας είπαν ότι θα έχουμε τακτοποιηθεί έως τις 18:00. Μας περνούν τηλέφωνο μετά και μας λένε ότι το έδωσαν και αυτό το δωμάτιο θα μας ακυρώσουν την κράτηση να πάμε άλλου. 19:00 με ένα παιδί αρχίσαμε να ψάχνουμε ξενοδοχείο χριστουγεννιάτικα με πληρότητες στο full.
Στις μέρες χωρίς κίνηση σου πουλάνε ευγένεια, στις μέρες με κίνηση οποίος δώσει τα πιο πολλά!! Δεν το συνιστώ για οικογένειες με παιδιά και γενικά σε κανέναν!
Υπάρχουν γύρω τους αξιοπρεπέστατοι ξενώνες με σεβασμό στον άνθρωπο που δεν κοιτάνε την τσέπη σου αλλά να περάσεις καλά.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Nick N

Αγαπητέ κύριε Nick N ευχαριστούμε που προτιμήσατε το ξενοδοχείο μας, το οποίο προς ενημέρωση σας χρησιμοποιείται εδώ και αρκετά χρονία απο χιλιάδες επισκέπτες, κάτι το οποίο δεν είναι τυχαίο. Σίγουρα ένα ξαφνικό γεγονός ανωτέρας βίας όπως η διακοπή ρέυματος λόγω πολύ άσχημων καιρικών συνθηκών μπορεί να δημιουργήσει προβλήματα στην εύρυθμη και σωστή λειτουργία του ξενοδοχείου μας όπως την θέλουμε και εμείς , χωρίς αυτό να επέχει θέση δικαιολογίας .Να ξέρετε οτι λαμβάνουμε υπόψιν μας όλα τα σχόλια των επισκεπτών μας. Τέλος θα ήτανε χαρά μας να μας επισκεφθείτε πάλι όποτε θέλετε με την οικογένεια σας για μία ευχάριστη διαμονή πλήρως προσφερόμενη απο εμάς.