Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018

Πρωτη φορα διαμονη και νομιζω θα μεινει αξεχαστη!
Να ξεκινησω απο τον ιδιοκτητη ο οποιος μας βρηκε τα παντα για το χιονοδρομικο και ηταν παντα εκει να μας εξυπηρετησει.Το πρωινο απλα 5αστερο!Οσο για την ταβερνα και τα πα'ι'δακια της ειναι τα καλυτερα που εχω φαει!το δωματιο παντα ζεστο(τζακι & θερμανση) και με ζεστο νερο ολο το 24 ωρο και το τζακι με συστημα αποροφησης αερα που δεν καπνιζει καθολου!Πανεμορφη θεα και προτεινω να παρετε τον οδοντωτο οπωσδηποτε μιας και που περναει μεσα απο το χωριο.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, agelosk2018
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν πολύ όμορφα! Το δωμάτιο ήταν πάντα ζεστό καθώς εκτός απ' το τζάκι υπήρχε έξτρα θέρμανση. Όλος ο ξενώνας ειναι από πέτρα και ξύλο δημιουργώντας μια cozy διάθεση. Ο ιδιοκτήτης ειναι αρκετά εξυπηρετικός και το πρωινο ηταν εξαιρετικό. Τέλος, η κ.ζαχλωρου είναι ένα πολύ γραφικό χωριουδάκι που δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από τα Καλάβρυτα και είναι πολύ καλή επιλογή για διαμονή.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Katerina L
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία αν και μακρια από το χιονοδρομικό άξιζε την απόσταση.Ο ιδιοκτήτης είναι ο πιο εξυπηρετικος άνθρωπος που έχω γνωρισει,πραγματικά εξαιρετικός αλλά τα δωμάτια ήταν πάρα πολύ βρώμικα!νομίζω πως είχαν απλως αλλάξει τα σεντόνια απο τους προηγούμενους.τα ποτήρια μυριζαν μούχλα,υπήρχαν μέλια κολλημένα επάνω στους πάγκους και το χειρότερο στην άκρη του καναπέ ήταν ακόμη οι παντόφλες και κατι χαρτια απο το προηγούμενο ζευγαρι!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Ήταν όλα υπέροχα! Πολύ όμορφο και ζεστό δωμάτιο!Μας άρεσε πολύ το πρωινό και το φαγητο στην ταβέρνα. Η κοπέλα που σέρβιρε το πρωινό ήταν ευγενέστατη και πολύ πρόθυμη να μας δώσει πληροφορίες και προτάσεις για τα γύρω μέρη! Όταν επισκεφτούμε ξανά την περιοχή θα μείνουμε σίγουρα σε αυτόν τον ξενώνα!Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, filippos_29
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ κακη ποιότητα υπηρεσιών. Περιμεναμε 2,5 ωρες με μωρο 5 μηνων για να ετοιμαστεί το δωμάτιο. Δωμάτιο οπου δεν υπηρχε ευκολη προσβαση με καροτσι, παρόλο που ειχαμε αναφερει θα έρθουμε με μωρο. Οταν παραπονεθηκαμε δεν αλλαξε τιποτα κ στο γεγονος της καθυστερήσης στο δωμάτιο η απαντηση ηταν "δεν πειραζει, καλα περασατε. Κανατε κ βολτα". Και ολα αυτα με χρεωση 110 ευρω το βραδυ. Για να μην αναφερω το γεμάτο τρυπες παπλωμα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
5  Ευχαριστούμε, Sonia P