Oneiro Resort
Ahilion Hotel(Καλάβρυτα)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Kalavrita Canyon Hotel & Spa(Καλάβρυτα)
Ξενώνας Φαναράς(Καλάβρυτα)
  • Μπαρ/Lounge
Filoxenia Hotel & Spa(Καλάβρυτα)
  • Σπα
Kynaitha Hotel(Καλάβρυτα)
  • Μπαρ/Lounge
Georgio's V Chalet(Καλάβρυτα)
Papastavrou Apartments(Καλάβρυτα)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Aphrodite's Inn(Καλάβρυτα)
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία τοποθεσία αν και μακρια από το χιονοδρομικό άξιζε την απόσταση.Ο ιδιοκτήτης είναι ο πιο εξυπηρετικος άνθρωπος που έχω γνωρισει,πραγματικά εξαιρετικός αλλά τα δωμάτια ήταν πάρα πολύ βρώμικα!νομίζω πως είχαν απλως αλλάξει τα σεντόνια απο τους προηγούμενους.τα ποτήρια μυριζαν μούχλα,υπήρχαν μέλια κολλημένα επάνω στους πάγκους και το χειρότερο στην άκρη του καναπέ ήταν ακόμη οι παντόφλες και κατι χαρτια απο το προηγούμενο ζευγαρι!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Ήταν όλα υπέροχα! Πολύ όμορφο και ζεστό δωμάτιο!Μας άρεσε πολύ το πρωινό και το φαγητο στην ταβέρνα. Η κοπέλα που σέρβιρε το πρωινό ήταν ευγενέστατη και πολύ πρόθυμη να μας δώσει πληροφορίες και προτάσεις για τα γύρω μέρη! Όταν επισκεφτούμε ξανά την περιοχή θα μείνουμε σίγουρα σε αυτόν τον ξενώνα!Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, filippos_29
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ κακη ποιότητα υπηρεσιών. Περιμεναμε 2,5 ωρες με μωρο 5 μηνων για να ετοιμαστεί το δωμάτιο. Δωμάτιο οπου δεν υπηρχε ευκολη προσβαση με καροτσι, παρόλο που ειχαμε αναφερει θα έρθουμε με μωρο. Οταν παραπονεθηκαμε δεν αλλαξε τιποτα κ στο γεγονος της καθυστερήσης στο δωμάτιο η απαντηση ηταν "δεν πειραζει, καλα περασατε. Κανατε κ βολτα". Και ολα αυτα με χρεωση 110 ευρω το βραδυ. Για να μην αναφερω το γεμάτο τρυπες παπλωμα.

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
5  Ευχαριστούμε, Sonia P
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Η τοποθεσία είναι πολύ καλή και τα δωμάτια αρκετά καλά. Τα δωμάτια θα έπρεπε να ήταν πιο καθαρά. Το υδρομασάζ στο μπάνιο και η σάουνα δεν λειτουργούσαν. Γενικά ήταν καλή η διαμονή μας αλλά πολύ ακριβότερη από ότι πρόσφερε. Το πρωινό εξαιρετικό.
Για κανένα λόγο μην δώσετε χρήματα να φάτε στην ταβέρνα.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, mariagl
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Περιμέναμε με την οικογένεια μου αυτό το διήμερο με ανυπομονησία δυστυχώς ήταν μια απογοήτευση!! Με το που φτάσαμε είχε πολλά χιόνια και λόγο του ότι δεν ήμασταν συνηθισμένοι αλλά Προετοιμασμένοι για τα πάντα το ενδιαφέρον από τους υπεύθυνους αν φτάσαμε καλά ή αν χρειαζόμασταν κάτι .... ηταν ανύπαρκτο! Από το πρώτο βράδυ άρχισαν τα προβλήματα. Το ρεύμα έπεφτε συνέχεια τηλεόραση δεν λειτουργούσε και την δεύτερη ημέρα δεν είχαμε ούτε νέρο ούτε ρεύμα. Ενημέρωση καμία!!! Οι υπεύθυνοι άφαντοι! Ούτε ένα συγνώμη ούτε μια χειρονομία καλής φιλοξενίας. Πληρώσαμε 300€ για δυο μερες για μια σουίτα η οποία δεν είχε νέρο ουτε ρεύμα!!! Αν και όλη η περιοχή δεν είχε ρεύμα η γεννήτρια αν υπήρχε δεν λειτουργούσε! Απαράδεκτο για ένα μερος που περιμένει τα χιόνια για να έχει τουρισμό!!!!Το πρωί στο πρωινό καφές κρύος και για τον ελληνικό θα έπρεπε να πληρώσουμε 2€ κανονικά! Φυσικά εναντιωθήκαμε και απλά δεν το πληρώσαμε!!!! Αν είναι δυνατόν!!! Από μόνοι τους θα έπρεπε να τον προσφέρουν χωρίς καμία χρέωση!!
Ρωτήσαμε αν μπορούσε κάποιος να μας βοηθήσει να τοποθετήσουμε τις αλυσίδες στο αυτοκίνητο και φυσικά η απάντηση από έναν που δούλευε στο συγκρότημα ήταν ´ εγώ δεν ξέρω ´ ούτε καν να ενδιαφερθεί να ρωτήσει.... Απαράδεκτη συμπεριφορά!!!!!
Το μόνο που άξιζε ήταν η ευγενική κοπέλα στο ΣΠΑ!! Τα αστέρια πάνε στον απίστευτο επαγγελματισμό της και στην ευγένεια της. Μπράβο της!!!
Όλο το άλλο δεν άξιζε!!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια