Tripadvisor

“Απαράδεκτη συμπεριφορά”
Κριτική για: Η Στάνη

Η Στάνη

Το σχετικά καλό φαγητό (υψηλές τιμές για την ποσότητα) αντισταθμιζει την απαράδεκτη συμπεριφορά του ιδιοκτήτη που παραλίγο να φάμε ξύλο όταν ήρθε να μας πάρει παραγγελία. Σίγουρα μια επιλογή που δεν θα ξανακάνουμε.

Υπομονή στους υπαλλήλους του "κυρίου".

4  Ευχαριστούμε, ggav95

Σαββατο μεσημερι περασα απεξω και ειδα ταμπελα οπου διαφημιζε "Ρεμπετικη βραδυα".
Μπηκα μεσα και ρωτησα τον υπευθηνο για τραπεζι,και μου απαντησε οτι το μαγαζι ειναι γεματο λογω συνεδριου.
Ομως οταν το βραδυ περι ωρα 2200 περασα απεξω το μαγαζι ηταν μισοαδειο.Μαλλον το συνεδριο θα εγινε αλλου.
Ελεος!!!

2  Ευχαριστούμε, ALEXATOS A
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη συμπεριφορά από έναν άσχημο γεροδεμένο σερβιτόρο που έχουμε ζήσει στην ζωή μας!
Μην τους αφήνετε τα λεφτά σας !
Δεν αξίζουν !
Μας χάλασαν την διάθεση !

5  Ευχαριστούμε, J1946LMnataliak
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020

Πολη γρηγορη εξυπηρετηση. Πολυ καλο φαι, ειδικα το μοσχαρακι με χυλοπιτες. Οι τουαλετες πεντακαθαρες.

Ευχαριστούμε, ANGELOS K
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η χειρότερη ταβέρνα που έχω επισκεφθεί. Αρχικά φθάνουμε στο μαγαζί και ο υπεύθυνος μας λέει να περιμένουμε λίγο και στη συνέχεια έρχεται ένας άλλος υπάλληλος και μας λέει «τσάμπα περιμένετε». Όταν μετά από λίγο φεύγει μια παρέα και καθόμαστε, περιμέναμε επι μισή ώρα για να καθαρίσουν το τραπέζι(χωρίς να μας φέρουν νερό ή έστω καταλόγους φυσικά), οι υπάλληλοι περνούσαν από το γεμάτο τραπέζι το έβλεπαν και δεν έδιναν καν σημασία. Τέλος πάντων, μετά από 3 τέταρτα παραγγέλνουμε σ έναν κύριο που φάνηκε από εκείνη τη στιγμή περίεργος. Αφού ερχόντουσαν με καθυστέρηση τα πιάτα μας γενικότερα, έρχονται τα κυρίως πιάτα όπου διαπιστώνουμε πως έλειπαν 2 μερίδες πατάτες και μια μερίδα κοντοσούβλι. Το αναφέρουμε σε μια σερβιτόρα και μας λέει «καλά τις πατάτες τις έσβησα και το κοντοσούβλι δεν ξέρω, δεν φταίω» και μας πετάει στο τραπέζι το χαρτί με τη παραγγελία και φεύγει. Στη συνέχεια φωνάζουμε τον «κύριο» που παραγγείλαμε και του αναφέρουμε τα παραπάνω και μας λέει χαρακτηριστικά πως για τις πατάτες «να πάτε εσείς να τις καθαρίσετε», και συνέχισε να λέει πως δεν τον ενδιαφέρει τι λέμε ούτε αν είμαστε πελάτες. Ακολούθησε ένας αντίλογος με χυδαία συμπεριφορά από τον «κύριο».

Όσο για τη ποιότητα όλα μέτρια, βρήκαμε μια τρίχα στη μερίδα σαγανάκι που πήραμε, και ήταν όλα σαν ξανά ζεσταμένα στο φούρνο μικροκυμάτων.

Με διαφορά ο,τι έχει χειρότερο έχω επισκεφθεί. Μακάρι να κλείσει για να μη τη πατήσουν άλλοι άνθρωποι με τέτοιες χυδαίες συμπεριφορές και ποιότητα φαγητού.

8  Ευχαριστούμε, Ventura91

Η Στάνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλάβρυτα, Περιοχή Αχαΐας

Η Στάνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!