“Ότι χειροτερο στα Καλάβρυτα”
Κριτική για: Η Στάνη

Η Στάνη
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θα πω πολλά απλα δεν αξίζει σε τίποτα...ενας τεραστιος ψυχρος χωρος και τα φαγητά απλη κοροϊδία ξαναζεσταμενα με micro και τα κρεατα ετοιμα ψημένα απλα τα ξαναβαζουν πανω στα κάρβουνα για ζεσταμα...και το κυριότερο για εμένα ο ιδιοκτήτης...αγενής με το προσωπικο του να κάθεται σε ενα τραπέζι μονος και να σε κοιταει στο στομα ποσο θα φας και τι θα πεις..

13  Ευχαριστούμε, elenak905

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

Επισκέφθηκα την ταβέρνα Στάνη στα Καλάβρυτα το απόγευμα της Πρωτοχρονιάς του 2017. Είμαστε δύο οικογένειες με τα παιδιά μας που κατεβαίνοντας από το χιονοδρομικό είχαμε αποφασίσει να πάμε εκεί για φαγητό. Έτυχε να γίνουμε αυτόπτες μάρτυρες μιας αλγεινής συμπεριφοράς του ιδιοκτήτη του καταστήματος προς διπλανή παρέα μας, για το μωρό που είχαν και έκλαιγε....!! Ο ιδιοκτήτης με τρόπο απαράδεκτο και επαίσχυντο έκανε πραγματική λεκτική επίθεση στη παρέα τους.....να κάνουν το μωράκι να σταματήσει να κλαίει.....λες και το μωρό ήταν μηχανή και έπρεπε να το σβήσουν...!! Λυπήθηκαμε όλοι και εξοργιστήκαμε για την αναιδέστατη συμπεριφορά του... Για το φαγητό ουδέν σχόλιο....μία κατάσταση κάτω του μετρίου...Το έχουν κάνει "εργοστάσιο"...κι έχουν χάσει το μέτρο της ανθρωπιάς ...και φυσικά της εκτίμησής μας...! ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ...

12  Ευχαριστούμε, patsalos
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορο σέρβις και σχετικά οικονομικό φαγητό. Φάγαμε ελάφι και γουρουνοπουλο και ήταν και τα δύο υπέροχα, πραγματικά ήταν τόσο καλομαγειρεμενα που δεν χρειαζόταν καν το μαχαίρι. Μου το σύστησαν ντόπιοι και δεν είχαν άδικο.

Ευχαριστούμε, angel897296
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απορώ πως βρίσκεται στην 24η θέση από τα 28. Απλά αθλιο σέρβις με αγενεστατο και πελαγομενο προσωπικό, ξαναζεσταμενα υποτιθέμενα πιάτα της ώρας. Το μόνο καλό που βρήκα στο μαγαζί ήταν η πορτοκαλάδα λουξ την οποία δεν χρειάζεται να πας εκεί για να την απολαύσεις. Το μαγαζί έχει απλά δουλειά γιατί δεν μπορείς να πας στα άλλα μαγαζιά που σου προσφέρουν όσα θες γιατί είναι γεμάτα παντα

9  Ευχαριστούμε, giannisevag
Η κριτική γράφτηκε 27 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητο σχετικα καλο τιποτα το σπουδαιο...Ο ιδιοκτητης-υπευθυνος φωναζε και εκανε παρατηρησεις στο προσωπικο με επιβλητικο και εξευτελιστικο τροπο μπροστα στους πελατες.Τρωγαμε και φωναζε πανω απο τα κεφαλια μας...Δεν εχω δει χειροτερη συμπεριφορα σε εργαζομενους.Ανοργανωτοι τελειως περιμεναμε να πληρωσουμε τον λογαριασμο μιση ωρα...Επισης απ οτι καταλαβαμε εκει ηταν και ο Δημαρχος και απορω πως παει και τρωει και στηριζει μαγαζια με τετοιους ιδιοκτητες.Αισχος

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
8  Ευχαριστούμε, Andy F

Η Στάνη: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλάβρυτα, Περιοχή Αχαΐας

Η Στάνη: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!