Tripadvisor
Καλάβρυτα
Αναζήτηση
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε πολύ βολική τοποθεσία..είναι ακριβώς στην κεντριή πλατεία των Καλαβρύτων,με αποτέλεσμα να τα έχεις όλα δίπλα σου..
Το δωμάτιο καθαρό κ περιποιημένο!!!Πολύ ζεστό από θέμα θέρμανσης...
Το πρωινό ωραίο κ γευστικό...!!!!
Το προσωπικό εξυπηρετικό κ διακριτικό!!!

Ευχαριστούμε, I8784WXmariak

Η κοπελα στη ρεσεψιόν ήταν πολυ καλή καθώς και το παιδί το βράδυ στη ρεσεψιόν, ο κύριος το πρωί ήταν αδιάφορος.
Κάποιοι χώροι είναι ανακαινισμενοι.
Το δωμάτιο με την πρώτη ματιά είναι όμορφο αν όμως κοιτάξεις καλύτερα υπάρχουν ατέλειες.
Το πρωινό αδιάφορο έως κακο..

Ευχαριστούμε, DzK85
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο βρίσκεται πολύ κεντρικά και πας παντού με τα πόδια. Τα δωμάτια είναι άνετα και πολύ καθαρά. Το σπα δεν το χρησιμοποίησα και δεν έχω άποψη γι αυτό. Το πρωινό ήταν ωραίο και είχες επιλογές.

Ευχαριστούμε, 642riat
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2020

Είμαστε οικογένειά έξι ατόμων,και μείναμε δυο βράδια στο ξενοδοχείο αυτό*είχαμε μείνει επίσης εκεί δύο χρόνια πριν *.Εξυπηρετικο προσωπικό,καθαρά δωμάτια,πλούσιο πρωινό.Αψογες οι παροχές spa με πολύ καλή οργάνωση των ραντεβού .Επιπλέον ειχαμε στη διάθεσή μας χωρο στο σαλόνι διπλα στην τραπεζαρια ,έως αργα το βράδυ για να χαλαρώσουμε ή να παίξουμε χαρτιά (μας έδωσαν τσόχα και τραπουλα),παραγγείλαμε ποτά έως τις 24.00.Την ημερα του check out,επειδή πήγαμε για χιονοδρομία,αφήσαμε σε αποθήκευση τις βαλίτσες μας και κατά την επιστροφή ειχαμε δυνατοτητα για αλλαγη ρούχων ή φρεσκαρισμα στο χώρο του spa. Απίστευτα βολική τοποθεσία στο κέντρο των Καλαβρύτων. Η μοναδική μας επιλογή πλέον για τα Καλάβρυτα.

Ευχαριστούμε, B6061LO_
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, άνετο πάρκινγκ, ωραία δωμάτια, άνετα κρεβάτια, μπαλκόνι με θέα στο βουνό, καλός ο χώρος του Spa και το προσωπικό στο σύνολο του πολύ εξυπηρετικό και ευγενέστατο. Ωραίο πλούσιο, ποιοτικό πρωινό με πολλά χειροποίητα γλυκά ενώ η μητέρα του ιδιοκτήτη πραγματικά μας εντυπωσίασε με την καλοσύνη και τη φροντίδα της.

Ευχαριστούμε, nasosm591