Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018

Το πρωινο αρκετα πλουσιο και γευστικο. Το δωματιο καθαρο και το μπανιο προσγμενο και ανετο. Ωραια θεα απο το μπαλκονι του δωματιου που εβλεπες στην πλατεια. Στονδωματιο υπηρχε και καφετιερα γαλλικου καφε.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, nikosp1909
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πήγαμε το πρώτο σαββατοκυριακο του Φεβρουαρίου με το αγόρι μου, το δωμάτιο ηταν καθαρό,πολύ ζεστό και καθαριζοταν καθημερινά...το στρωμα ηταν τελειο...οι παροχές του σπα ηταν αρκετά καλες και η κοπέλα(γωγω) που μας έκανε μασαζ ήταν φοβερη...το πρωινο ηταν αρκετα καλο και το προσωπικο ευγενικο...οταν μας δωθει η ευκαιρία να ξαναπαμε θα το προτιμήσουμε...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
2  Ευχαριστούμε, γωγω λ
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2018

Το προσωπικό πρόθυμο να βοηθήσει και χαμογελαστό. Το δωμάτιο όμορφα διακοσμημένο και καθαρό, εξοπλισμένο πλήρως με μπουρνούζια και παντόφλες να περιμένουν τους ενοικους. Βρίσκεται στο κέντρο, εύκολη πρόσβαση σε καλά εστιατόρια και καφέ. Τα spa πολύ καλά, η προσφορά υδρομασάζ, χαμάμ, ή σάουνα κάνει τη τιμή ελκυστική. Εξαιρετικό πρωινό με μεγάλη ποικιλία. Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, XeniaE34
Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία διακόσμηση, εξυπηρέτηση άψογη απ την κοπέλα, όμορφη θέα, στο κέντρο του χωριού κ σε ιδανική τιμή!
Ζεστό δωμάτιο, καφετέρια με γαλλικό κ ψυγείο με τα απαραίτητα..όχι άδειο όπως στα περισσότερα!
Συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε, takaros7777
Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε δύο ζευγάρια για 2 βράδια. Τα δωμάτια και τα δύο πολύ καθαρά και τα κρεβάτια εξαιρετικά!Πρωινό με αρκετές επιλογές.... Μας έκαναν εντύπωση τα εξαιρετικά φρέσκα χωριάτικα αυγά!! Χίλια ευχαριστώ στην κοπέλα από το Spa!! Το μόνο αρνητικό ότι ο χώρος του μασάζ είναι ενιαίος με το υπόλοιπο spa με αποτέλεσμα να ακούγεται ο θόρυβος από το jacuzzi καθώς και οι ομιλίες από όλο το Spa !!!!

Ευχαριστούμε, Dida30