Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com
Priceline111 $
Booking.com111 $
eDreams111 $
Tripadvisor111 $
StayForLong
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Αρχοντικό για ένα βράδυ. Ήταν εξαιρετικό. Η τοποθεσία είναι φανταστική...φυση και ησυχία.
Ακριβώς δίπλα στο κέντρο, χώρο να παρκάρεις. Το δωματιο πεντακάθαρο, ζεστό, άνετο. Οι εργαζόμενοι πολύ εξυπηρετικοί..!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, GiannisKiou
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ όμορφος χώρος πολύ κοντά στην πλατεία των Καλαβρύτων. Όλα πολύ καθαρά. Πολύ ευγενικό το προσωπικό. Καταπληκτικό πρωινό. Τα δωμάτια μεγάλα και ευρύχωρα. Μείναμε σε μια μεζονέτα οικογενειακή. Πολύ πρακτική για 5μελης οικογένεια που είμαστε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, chrispP8422UQ
Η κριτική έγινε: 4 Ιουνίου 2021

Δεν μπορει μια αξιολογηση να περιγράψει ποσο καλη ηταν η εξυπηρέτηση. Θα ξεκινησω απο το δωμάτιο το οποιο ηταν πεντακάθαρο, στο μπανιο εκτος απο τα βασικα ειχε απο σετ ξυρίσματος για τους ανδρες μεχρι σετ ραπτικης !!!! Η εξυπηρέτηση ηταν σαν να ειμασταν σε 5αστερο πραγματικά.!! Ζεστο νερο και καθαρες πετσετες.Η τοποθεσια ειναι διπλα στην κεντρικη πλατεια και τον οδοντωτο. Ειναι ετσι φτιαγμενο ομως που εχει την ησυχία που χρειάζεται καποιος για να ξεκουραστει.Το πρωινό ηταν περιποιημένο και σε μεγαλη ποσοτητα!!! Ειμασταν δυο και ετρωγαν ανετα αλλοι δυο! Και απο ποιότητα χειροποιητες μαρμελαδες και επωνυμα προϊόντα. Μπαινω στη διαδικασια να κανω αξιολογηση γιατι ειναι επαγγελματιες και δεν διαχωριζουν τους πελατες που τους επελεξαν μεσω κοινωνικου τουρισμού οπως εμεις. Μπραβο σας λοιπον. Θα εγραφα και αλλα αλλα δεν χωρανε!!! Οποιος παει θα τα δει και μονος του.!!!
Υ/Γ η κοπελα στην εξυπηρέτηση φροντισε να μην μας λειψει τιποτα διακριτικά χωρις να ενοχλησει . Εξαιρετική στην δουλεια της!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, X4083OV_
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020

Βρεθήκαμε στα Καλάβρυτα για το τριήμερο της καθαρής Δευτέρας μαζί με φίλους, επιλέξαμε το αρχοντικό για την διαμονή μας.Τα ευρύχωρα διαμέρισματα ήταν για εμάς μια ευχάριστη έκπληξη, καθαρά τακτοποιημένα και πολύ ζεστά, το πλήρες πρωινό και το φιλόξενο προσωπικο έκανε την διαμονή μας ξεχωριστή!! Πολύ κοντά στο κέντρο του χωριού και της τοπικής αγοράς, περασαμε υπέροχα σίγουρα θα επιστρέψουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, NikoAper
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι πολύ προσεγμένο από πλευράς διακόσμησης, ζεστό , καθαρό σε πολύ καλό σημείο, με πολύ καλό πρωινό και με πολύ φιλικό προσωπικό.
Αν θα πρότεινα να βελτιωθεί κάτι, αυτό θα ήταν να μένει ανοιχτό το μπάρ και μετά της 22:00 ώστε οι οικογένειες σαν εμάς να μπορούν να μείνουν στο χώρο το βράδυ μαζί με την παρέα τους.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Spyros R