“Καλό!”

Varvitsiotis
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Από τα πιο γνωστά εστιατόρια στην περιοχή! Ωραία φάγαμε αλλά απογοητεύτηκαμε που δεν είχε σουβλα εκείνη τη μέρα που πήγαμε! Η σαλάτα τους ήταν αυτή που μου έμεινε περισσότερο απολα !

Ευχαριστούμε, margogrigo234
Ο/η t v, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Varvitsiotis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Κε/Κα margogrigo234,
Ευχαριστούμε για την κριτική σας και ελπίζουμε την επόμενη φορά που θα μας έρθετε, να δοκιμάσετε και τις εξαιρετικές μας σούβλες.
Στο επανειδήν.

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε στο μαγαζί και από μαγειρευτά είχε μόνο 2 πιάτα Κ από ψητά ελάχιστα !!! Γευστικά πολύ νόστιμα αλλά μεσαία (για να Μν πω μικρή ) μερίδα !!!! Ο χώρος ήταν συμπαθητικός Κ φιλικός !!!

1  Ευχαριστούμε, ksanthos10
Ο/η t v, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Varvitsiotis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ/τή ksanthos10 ,
καταρχήν σας ευχαριστούμε που επισκευτήκατε τα Καλάβρυτα και την "Ταβέρνα Βαρβιτσιώτης",καθώς και για τα καλά σας λόγια.
Θα θέλαμε να σας πληροφορήσουμε :
----πρώτον ότι είναι πάγια τακτική μας και επιλογή μας ΝΑ ΜΗΝ μαγειρεύουμε πολλά και σε μεγάλες ποσότητες μαγειρευτά πιάτα τις καθημερινές. Αυτός είναι και ο λόγος που στην "Ταβέρνα Βαρβιτσιώτης" τρώτε μαγειρευτά ...... ΠΙΑΤΑ ΗΜΕΡΑΣ φρέσκομαγειρεμένα ΚΑΘΕ ΗΜΕΡΑ , τα οποία φυσικά συμπληρώνονται από τα 12-14 ψητά της ώρας που καθημερινά διαθέτουμε ,τις 6 Φρεσκοκομένες Σαλάτες μας - Τα 5 διαφορετικά τοπικά τυριά μας - και περίπου 10 ορεκτικά ζεστά και κρύα κ.λ.π..
----Δεύτερον σε ότι αφορά το μέγεθος των μερίδων μας ,είναι αλήθεια ότι στις πιατέλες που σερβίρουμε τα πιάτα μας 35χ17 εκ. και στα πιάτα 28-35 εκ. οι μερίδες μας ΔΕΙΧΝΟΥΝ μικρές σε κάποιους....αλλά είναι στην πραγματικότητα και πάνω απο το κανονικό ,γαρνίρονται δε από πατάτες δικής μας παραγωγής.

Φιλική Συμβουλή της Ταβέρνας Βαρβιτσιώτης: ΜΗΝ ΑΝΑΖΗΤΑΤΕ.... ΤΟΥΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΥΣ..ΣΤΗΝ ΕΣΤΙΑΣΗ..
Σας χαιρετούμε ...να μας ξανάρθετε...

Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα ψητά κρέατα ! Ευγενική και γρήγορη εξυπηρέτηση ! Πολύ καλές τιμές ! Ωραίο περιβάλλον !!!

1  Ευχαριστούμε, nancyzyb

nancyzyb, σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στην "Ταβέρνα Βαρβιτσιώτης"
χαιρόμαστε που περάσετε όμορφα .

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ καλό φαγητό,είτε ψητά,είτε μαγειρευτά.Φρέσκιες σαλάτες,ποικιλία τυριών,πίτες.Ψημένο ψωμί.Γρήγορη εξυπηρέτηση. Ελαφρώς στενό.Τιμές προς τα πάνω.Λείπει το κέρασμα.

Ευχαριστούμε, Ioannis N

Ioannis N,΄Η διεύθυνση και το προσωπικό της "Ταβέρνας Βαρβιτσιώτης" σας ευχαριστούν πολύ για την κριτική σας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό εστιατόριο-ταβέρνα. Ότι παραγγείλαμε ήταν φρέσκο και πολύ νόστιμο. Τα κρέατα καταπληκτικά και ψημένα τέλεια. Οι πατάτες φρεσκοτηγανισμένες!!! Η σαλάτα τους φανταστική. Μικρό και χρειάζεται να περιμένεις για να κάτσεις αλλά αξίζει. Αν και μας είπαν ότι δεν κάνουν κρατήσεις όταν ζητήσαμε να κλείσουμε τραπέζι, την δεύτερη φορά που πήγαμε υπήρχαν τράπεζα άδεια αλλά μας είπαν ότι είναι κρατημένα ..... τι να πεις..... παρ’ ολ’ αυτά το συστήνω γιατί έχει καλό φαγητό.

Ευχαριστούμε, Μαρία Μ
Ο/η t v, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Varvitsiotis, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 26 Φεβρουαρίου 2018

Μαρία Μ, σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια για την "Ταβέρνα Βαρβιτσιώτης"...θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε, ότι οι κρατήσεις στις ημέρες και ώρες αιχμής, γίνονται σε πολύ μικρό ποσοστό σε σχέση με τις άλλες ημέρες και όχι σε όλες τις ώρες.
Αυτό διότι δεν μας το επιτρέπει το μέγεθος της αίθουσάς μας.

Varvitsiotis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάτω Ζαχλωρού, Καλάβρυτα
Καλάβρυτα, Περιοχή Αχαΐας

Varvitsiotis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!