“Κεντρικό”

Οινομαγειρείο το σπιτικό
Περιγραφή: ΜΙΚΡΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΊΟ..ΛΑΙΚΌ ΜΑΓΑΖΆΚΙ.ΧΩΡΣ ΓΚΟΥΡΜΕ...ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ..ΓΙΆ ΑΠΛΟΎΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ.ΠΟΎ ΠΑΤΑΝΕ ΣΤΗΝ ΓΗ...
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

Κεντρικό στα Καλάβρυτα, καλό φαγητό, μικρός χώρος όμορφος, ΑΛΛΑ δεν τηρείται ο αντικαπνιστικός νόμος και γι'αυτό αφαιρώ βαθμολογία. Όταν είναι ανοιχτό (άνοιξη-καλοκαίρι) καλά, αλλά το χειμώνα που κλείνει και είναι όπως είπαμε τόσο μικρό ο καπνός ενοχλεί πολύ και βλάπτει την υγεία μας επιτέλους! Τηρείστε το νόμο!

3  Ευχαριστούμε, AthanasiaGreece
Ο/η Dimitris L, Ιδιοκτήτης του Οινομαγειρείο το σπιτικό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Μαρτίου 2018

Παιδια.. χωρίς παρεξηγηση δεν αφηνουμε κανέναν να καπνισει και το τηρούμε αυστηρά εδω και πολύ καιρο Θα μου επιτρεψετε να χαρακτηρίσω την κριτική σας κακόβουλη...

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ μικρο μαγαζι και υπαρχει μια διαρκής "αναστάτωση". Τα φαγητά ωραια τα περισσότερα με τελεια τη φετα με το μελι και το κοτσι. Οι πατάτες λίγο άψητες. Το κόκκινο ημιγλυκο κρασι ηταν χαλια.

2  Ευχαριστούμε, Κοσμάς Μ
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε 23:00 και 23:30 το μαγαζί έκλεινε! Φυσικά και μας δέχτηκαν και μας κέρδισαν αμέσως! Ένας πολύ φιλικός και ζεστό χώρος, οικογενειακός, κόζι που λέμε! Οι άνθρωποι πολύ φιλικοί! Μόλις ήρθε για παραγγελία μας είπε «θα σας πώ τι έχει μείνει»! Μια φράση που συναρπάζει, μιας και είναι αυτό που περιμένει κάποιος απο ένα τέτοιο μαγαζί! Το φαγητό μαγειρευτό και απερίγραπτο! Το κρέας μαλακό (κοτόπουλο και χοιρινό) και απο σαλάτα τα χόρτα «ζωντανά» και καταπράσινα! Το μόνο που λείπει ίσως είναι ένα τζάκι για να δέσει η συνταγή!

Ευχαριστούμε, Theo G
Ο/η Dimitris L, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Οινομαγειρείο το σπιτικό, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Απριλίου 2018

Σάς ευχαριστούμε πολύ..Είστε καταπληκτικοί ...Μάς βοηθάει πολύ η κριτική σας..ευχαριστούμε .

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζι,το σέρβις πολύ καλό,τα φαγητά εξαιρετικά και με πολύ καλές τιμές!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Odysseas N
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορη εξυπηρέτηση αλλά ένιωθα ότι μας κοιτάω να φύγουμε για να μπουν να καθίσουν άλλοι !!! Ωραίο φαγητό καλούτσικη ατμόσφαιρα

5  Ευχαριστούμε, ksanthos10

Οινομαγειρείο το σπιτικό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κάτω Ζαχλωρού, Καλάβρυτα

Οινομαγειρείο το σπιτικό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!