“Μπριζόλα σουβλας”

o Elatos
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλο που είχε κόσμο. Η μπριζόλα σούβλας ό,τι καλύτερο. Το χωριάτικο λουκάνικο νοστιμότατο.

Ευχαριστούμε, Ilias B

Η κριτική γράφτηκε 28 Φεβρουαρίου 2018

Το επισκεφτηκα με την γυναικα μου Σαββατο μεσημερι. Το σερβις ηταν πολυ γρηγορο, μου αρεσε που η τυροκαυτερη τους ειναι χειροποιητη. Οταν ξεκινας με κατι τετοιο ειναι ευχαριστο για το τι θα ακολουθησει. Φρεσκια τηγανητη πατατα, ωραια χορτα με λεμονι, ενα παρα πολυ νοστιμο λουκανικο. Και φτανουμε στα της σουβλας. Το κοντοσουβλι δεν ηταν ασχημο αν και λιγο στεγνο και η μπριζολα σουβλας κατα την γνωμη μου ηταν απαραδεκτη. Νομιζω πως δεν ηταν καν ημερας καθως σε ορισμενα σημεια φαινοταν λογω ψησιματος οτι ειχε ξεραθει. Λες και ετρωγα ξαναζεσταμενο γυρο απο πιταδικο. Ενω ξεκινησαμε παρα πολυ καλα δυστυχως στο τελος μας τα χαλασαν. Βεβαια σε γενικες γραμμες αξιζει 3.5 αστερια.

Ευχαριστούμε, Dimitris K
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Δεν προλάβαμε να πλύνουμε τα χέρια μας και ό,τι παραγγείλαμε είχε έρθει στο τραπέζι μας. Πολυ γρηγορη εξυπηρετηση. Δύο άτομα λογαριασμός 41.5 € με κρασι , ψωμι , πατατες , ταραμοσαλατα , σουπια , καλαμαρακια , σαγανακι . Δεν το λες φθηνο , αλλα σιγουρα αν θες να φας γρηγορα και καλα , το προτινω!

Ευχαριστούμε, Giorgos K
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη μας Σάββατο μεσημέρι!
Παραγγείλαμε μια χωριάτικη η οποία φαινόταν να ήταν έτοιμη από το πρωί,άρα και άνοστη!
Τα υπόλοιπα κυρίως πιάτα ελαφρώς αδιάφορα!
Το προσωπικό ήταν "over-friendly",κάτι που μας ενόχλησε!
Δεν θα το πρότεινα!

4  Ευχαριστούμε, Vasilis K
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Απογοητεύτηκα αν και μου το είχαν συστήσει. Τα μαγειρευτά προηγούμενης ημέρας (πιθανόν κατεψυγμένα για ποικιλία και ξεπαγωμένα). Οι πατάτες ξανατηγανισμένες δεν τρωγόντουσαν.... η σαλάτα (χωριάτικη) με πράσινες ντομάτες και ανύπαρκτο αγγούρι. Ξαναπήγαμε δεύτερη φορά γιατί δεν βρίσκαμε κάτι άλλο και αυτος που μας το είχε συστήσει πρότεινε να επιλέξουμε κρέατα της ώρας. Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα. Η σουβλιστή μπριζόλα αδιάφορη, το μπιφτέκι ήρθε καμένο από έξω και τα παϊδάκια ήταν σκληρά και δεν τα έφαγαν τα παιδιά. Τα λοιπά ορεκτικά αδιάφορα κι αυτά. Δεν νομίζω ότι θα ξαναπάω τριτη φορά.

Ευχαριστούμε, Μαρία Μ

o Elatos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλάβρυτα, Περιοχή Αχαΐας

o Elatos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!