“Συγχαρητήρια!!!🔝👏🏻”
Κριτική για: Αφρόψαρο

Αφρόψαρο
Περιγραφή: Εστιατόριο θαλλασινών με φρέσκα ψάρια και όστρακα σε περιβάλλον υψηλής αισθητικής, με μεγάλο κατάλογο κρασιών και αποσταγμάτων.
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε πανέμορφα, φάγαμε καταπληκτικά & νιώσαμε υπέροχα!!!Μπράβο σε όλη την ομάδα του εστιατορίου & στον μαιτρ!!!Σπανίζει τέτοια συμπεριφορά, ευγένεια & ποιότητα!!!

1  Ευχαριστούμε, Anna_S810817

Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο εστιατόριο για πολλοστή φορά το Σάββατο βράδυ 10 Οκτωβρίου , ήταν όπως πάντα γεμάτο, καθήσαμε μέσα, σε ένα ωραίο και πολύ άνετο σταντ για τρία άτομα που είμασταν.
Δυστυχώς στη σαλάτα με την κινόα και τις γαρίδες οι 3 γαρίδες που υπήρχαν ήταν μπαγιάτικες και δυσάρεστες στη γέυση.
Επίσης το πιάτο με τις ταλιατέλες και τα μάγουλα του ροφού μας σερβιρίστηκε κρύο με τα κομμάτια του ροφού να είναι σκληρά και άγευστα.
Οτιδήποτε άλλο που παραγγείλαμε ήταν στο επίπεδο του εστιατορίου.
Αυτό που μας δυσαρέστησε ήταν πως παρά τα διακριτικά παράπονα που έγιναν, η μόνη αντίδραση ήταν να κεράσουν ένα γλυκό λέγοντας πως έπρεπε να τους ειδοποιήσουμε τη στιγμή που τρώγαμε τη γαρίδα... Δεν θέλαμε να επεκταθούμε περισσότερο και να μας χαλάσει τη διάθεση και τη βραδιά αλλά πιστεύαμε ότι θα υπήρχε άμεση ανταπόκριση ως συνήθως και δεν χρειαζόταν να πούμε κάτι περισσότερο.
Παρόλα αυτά στο λογαριασμό χρεώθηκαν κανονικά όλα τα πιάτα χωρίς τον παραμικρό ενδοιασμό (150 ευρώ 3 άτομα με 2 μπουκάλια κρασί)
Καθώς είμαστε συχνοί και πολύ ευχαριστημένοι ως τώρα πελάτες, η στάση του προσωπικού και της διεύθυνσης του μαγαζιού μας απογοήτευσε και μας άφησε μια δυσάρεστη εικόνα.

1  Ευχαριστούμε, jkalok
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό με πολύ καλές πρώτες ύλες! Ευγενέστατο προσωπικό και τέλεια ατμόσφαιρα!
Πεντακάθαρο μαγαζί με φινέτσα και υψηλών προδιαγραφών κουζίνα!
Συγχαρητήρια σε όλους!!! Η βραδιά αυτή θα μου μείνει αξέχαστη! Μέχρι και η κόρη μου (10 ετών) θέλει να έρχεται συνέχεια!
Θα γίνει το αγαπημένο μου στέκι!!!!

Ευχαριστούμε, dionissiam
Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η καλή διάθεση ξεκίνησε από την συνομιλία με τον άνθρωπο που απάντησε στο τηλέφωνο για την κράτηση!

Προσωπικό 10’ Ευγενικοί και πολύ ενημερωμένοι!
Περιβάλλον 10’ Ατμόσφαιρα Νέας Υόρκης
Φαγητό 11’ (Άριστα το 10’).
Ελαφρώς πειραγμένες θαλασσινές γεύσεις που κάνουν το πιάτο να είναι πιο νόστιμο και όχι αλλοιωμένο.
Παράδειγμα οι λουκουμάδες μπακαλιάρου που το ντιπ γιαούρτι σκορδαλιά (αγιολί)το κάνει να τρως και την σκορδαλιά σου αλλά και να φιλάς μετά!
Καρμπονάρα αστακού!Άριστη!

Πραγματικά άριστοι!

2  Ευχαριστούμε, PersJohnAthens
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2020

Βρεθήκαμε τυχαία στην περιοχή, καταπληκτικές γεύσεις η γκάμα των ψαριών που είχε θυμίζει άλλες εποχές...η εξυπηρέτηση του προσωπικού είναι υποδειγματική και επιπέδου.

1  Ευχαριστούμε, Johnk122210

Αφρόψαρο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

το Ηράκλειο, Αττική
Μεταμόρφωση, Αττική

Μαρούσι, Αττική

Αφρόψαρο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.