eDreams
StayForLong
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2016

Εμεινα με την σύζυγο και μια παρέα μόνο για ένα βράδυ, οπότε δεν έχω πολλές παραρτηρήσεις.
Το ξενοδοχείο είναι κομψό, πάνω στο κεντρικό δρόμο, με άνετο χώρο στάθμευσης, ωραία ευρύχωρα δωμάτια με μπαλκόνι, ζέστη καλή στο δωμάτιο, λίγο κρύο στο σαλόνι. Πολύ καλός και εξυπηρετικός ο ιδιοκτήτης με ειλικρινές ενδιαφέρον, πέραν του επαγγελματικού. Το πρωινό δεν είναι ιδιαίτερα πλούσιο, όμως σε ρωτάνε τι θέλεις και σου το κάνουν, πχ ωραίες ομελέτες.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, AsterixThessaloniki
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2016

Το μικρό αυτό ξενοδοχείο έχει καθαρά και περιποιημένα δωμάτια, συμπαθητικό πρωινό και το πιο βασικό εξυπηρετικούς και πρόθυμους ιδιοκτήτες. Απο πλευράς ησυχίας ήταν λίγο μέτριο τουλάχιστον το πρώτο βράδυ διαμονής. Βρίσκεται πολύ κοντά στα λουτρά Πόζαρ.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, amerioanna
Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενας χώρος φιλοξενίας απο ανθρώπους που έχουν βιωματικά ταυτιστεί με το δημιούργημά τους. Κε Λευτέρη σας ευχαριστούμε για την φιλοξενία και με την πρώτη ευκαιρία θα επανέλθουμε στον όμορφο τόπο σας.!
Καλύτερα η κράτηση να γίνει τηλεφωνικά...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, GEO F
Η κριτική έγινε: 20 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ειναι πολυ κοντά στα Λουτρά..Τα δωμάτια ειναι αρκετά ευρύχωρα με τζάκι και υδρομασάζ..Το πρωινό ήταν απλά υπέροχο..Οι ιδιοκτήτες σ έκαναν απ την αρχή να νιώθεις σαν το σπίτι σου και η ομελέτα το πρωί ήταν τέλεια!!! Το μόνο μας θέμα ήταν ότι το τζάκι δεν μπορέσαμε να τ ανάψουμε λόγω προβλήματος αλλα κατ αλλα η διαμονή μας ήταν πολυ καλή και η τιμή πολυ προσιτη!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Konstantinos M
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2015

Απο τα καλυτερα καταλυματα που εχουμε επισκεφθει,πρωτα απ ολα η καθαριοτητα που δεν την βρισκεις συχνα,εξυπηρετηση κ ευγενια απο τους ιδιοκτητες- πολυ συμπαθητικοι-κ κοντα στα λουτρα.Εννοειται οτι κ στην επομενη επισκεψη εκει επιθυμουμε να μεινουμε ΝΙΚΟΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ(ΒΕΡΟΙΑ)

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, 80.508.050