Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε ενα υπέροχο Σαββατοκύριακο στα Πόζαρ και στο ξενοδοχείο Thermes Pozar Resort!!!Πολύ ωραίο ξενοδοχείο με όμορφα και ζεστά δωμάτια,καθαρό με στρώματα και μαξιλάρια της cocomat!!!Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό...Το πρωινό καλό αλλά θα μπορούσε να έχει και κάτι περισσότερο για Resort...Σας το προτείνω ανεπιφύλακτα για την διαμονή σας...είναι και σε πολύ κοντινή απόσταση απο τα Λουτρά

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
1  Ευχαριστούμε, matinath
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ξενοδοχείο πανέμορφο με ξύλο και πέτρα. Σχεδόν δίπλα στα λουτρά. Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Το πρωινό πολύ καλό. Ο μόνος λόγος που δεν έβαλα 5 αστέρια είναι ότι και τις δύο μέρες που μείναμε τα ξύλα τα έφερναν οπότε μπορούσαν και όχι οπότε λείπαμε από το δωμάτιο όπως έγινε με την καθαριότητα. Με αποτέλεσμα και τις δύο φορές είτε να μας ξυπνήσουν είτε να μας ενοχλήσουν. Αν διορθωθεί και αυτό όλα άψογα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, EleniV105
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο thermes είναι ένα στολίδι για την περιοχή . Πετρόχτιστο και εντυπωσιακό εναρμονίζεται πλήρως με το κλίμα και τη φύση της γύρω περιοχής. Με το που μπήκαμε μέσα νιωσαμε ευπρόσδεκτοι . Η κοπέλα στη ρεσεψιόν ήταν πολύ φιλική κ έλυσε ο,τι απορία είχαμε .Η εξυπηρέτηση γενικά άψογη. Στη συνέχεια πήγαμε στο δωματιο μας . Ευρύχωρο, όμορφο, ζεστό, με τζάκι κ ένα τεράστιο κρεβάτι! Πεντακάθαρο επίσης κ οργανωμένο ώστε να μην λείψει τίποτα στον επισκέπτη. Η τουαλέτα διέθετε εκτός από τα βασικά μέχρι κ ατομικές οδοντόβουρτσες!! Το πρωινό αξιοπρεπέστατο και άφθονο. Ήταν η πρώτη μας επίσκεψη στα Λουτρά Πόζαρ αλλά το σίγουρο είναι πως αν ξαναβρεθούμε προς τα εκεί το ξενοδοχείο αυτό θα είναι η πρώτη μας επιλογή!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Rafaelenia
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ειναι η Πέμπτη φορά που πάω στα Λουτρά Πόζαρ κ κάθε φορά μένω κ σε άλλο κατάλυμα . Αυτό ειναι το καλύτερο με διαφορά .
Φοβερά όμορφα διακοσμημένο ,δίπλα στα Λουτρά και Πολυ καθαρό. Οι λόγοι που δεν έβαλα πέντε αστέρια ειναι:
Α) το εντελώς μέτριο κ αδιάφορο πρωινό
Β) ο θόρυβος που έκανε το ψυγείο στο δωμάτιο και
Γ) το χαλασμένο κάλυμμα στην λεκάνη

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, GeorgiaV462
Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2017

Ένα υπέροχο κτήριο που δένει κατά πληκτικά με το περιβάλλον . Δωμάτια υπέροχα με στυλ ,άνεση ,και καθαρά . ένας χώρος που σε τραβά να παραμένεις με τζάκι για τις χειμερινή περίοδο και υπέροχο μπαλκονάκι για τις ζεστές μέρες . άνετο μπάνιο με μεγάλη μπανιέρα και καυτό νερό . Κρεβάτι μεγάλο και άνετο .
Το Wi-Fi καλό , ένα μικρό μειονέκτημα (στο δωμάτιο που έμενα ) το ψυγείο με κάποιο θόρυβο .
Το πρωινό πολύ καλό και πλούσιο με αρκετά τοπικά προϊόντα . οι εξωτερικοί χώροι μεγάλοι άνετοι με μεγάλα πλατάνια .
Ένα ξενοδοχείο που χαίρεσαι να μένεις .

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωμάτιο μπροστά
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους