“Οικογενειακό Γεύμα”

Τσολιάς
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Χθες το μεσημέρι καθώς βρισκόμασταν στη περιοχη των Λουτρών Ποζαρ, στο γυρισμό βρήκαμε μπροστά μας, τη συγκεκριμένη ταβέρνα. Ευτυχώς δικαιωθηκαμε με την επιλογή μας να φάμε εκεί. Η εξυπηρέτηση, τα πιάτα και το επιδόρπιο αξιολουγουνται ως υπέροχα. Οι τιμές λογικότατες για την εποχή, και όταν βρεθουμε ξανά στην περιοχη της Αριδαιας θα επαναλάβουμε την επίσκεψη μας

Ευχαριστούμε, _U3559RX

Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2020

Μας συστησανε το μαγαζί κάποιοι γνωστοί που το είχαν επισκεφθεί και δεν μας απογοήτευσε, όλα ήταν πολύ ωραία και προσεγμένα,οι μερίδες πολύ μεγάλες και το χύμα κρασί εξαιρετικό, δοκιμάστε οπωσδήποτε την σαλάτα του τσολιά και το μπάτσο με σπιτική μαρμελάδα,τα κρέατα ήταν τελεια, πήραμε ποικιλία κρεατικών και δοκιμάσαμε σχεδόν απ' ολα

Ευχαριστούμε, lazaross716
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε με την οικογένειά είναι από τους πιο ωραίους χώρους στο Πόζαρ και δεν έχει να ζηλέψει τίποτα από την περιβόητη ορμα. Εξωτερικά έχει ενα τέλειο κήπο με μερικά παιχνίδια που απασχολούν τα παιδιά και ένα τέλειο ασπρόμαυρο σκυλάκι, τα δε πα'ι'δάκια και η σταβλισια πανσετομπριζολα ήταν τέλεια, συνεχίστε έτσι παιδιά μπράβο σας

Ευχαριστούμε, grigorism930
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020

Πολυ καλη εξυπηρετηση με ευγενικο προσωπικο πολυ καθαρο και ευχαριστο περιβαλλον με ωραιο κηπο και παιχνιδια για τα παιδια.το φαγητο ιδιαιτερα.γευστικο και ποιοτικο.θα πηγαινα ξανα χωρις.δευτερη σκεψη

Ευχαριστούμε, K1899BS_
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020

Το επισκεφθήκαμε τον Ιούλιο του 2020 και το εστιατόριο είναι εξαιρετικό, σε καταπληκτική τοποθεσία, κατάλληλο για οικογένειες. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ φιλικό.

1  Ευχαριστούμε, 499dimitrisp

Τσολιάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όρμα, Περιοχή Πέλλας

τα Λουτρά Λουτρακίου, Περιοχή Πέλλας

Τσολιάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!