Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline97 $
eDreams97 $
Agoda.com97 $
Tripadvisor97 $
ZenHotels.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με το αγόρι μου για 3 ημέρες και μείναμε στην Deluxe σουίτα με το υδρομασάζ και το τζάκι!
Ήταν ότι πιο τέλειο ,τόσο το υδρομασάζ όσο και οι υπηρεσίες του ξενοδοχείου.
Το προσωπικό φιλικότατο ,μας έκαναν και έκπτωση !! Πάντα με χαμόγελο και διατέθημενοι να εκπληρώσουν κάθε μας επιθυμία !
Το συστήνω ανεπιφυλακτα!! Να επισκεφτείτε οπωςδήποτε την εσωτερική πισίνα με το χαμαμ και την σάουνα !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, xristiannal
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Τέλεια εξυπηρέτηση και καθαριότητα.
Πολύ ωραία δωμάτια με τέλεια διακόσμηση σε όλο το ξενοδοχείο.
Το δωμάτιο είχε τζάκι και το μπάνιο είχε μπανιερά με υδρομασάζ.
Ήσυχο περιβάλλον.
Το πρωινό πολύ γευστικό.
Μια εικόνα χιλιες λεξεις.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
Ευχαριστούμε, antonis85a
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

αποφασίσαμε να επισκεφθούμε το κάτω Λουτράκι ένα διήμερο και κάναμε κράτηση στο ξενοδόχειο ελιτον. οι εντυπώσεις μας οι καλύτερες. κλείσαμε ένα standar δίκλινο αρκετά άνετο. Επίσης κλείσαμε την πισίνα για μια ώρα όπως και το χαμαμ και την σάουνα,ήταν υπέροχα. ευγενέστατο προσωπικο έτοιμο να πραγματοποιήσει όλες τις ανάγκες σας!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, eleninikolaou
Η κριτική έγινε: 28 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το πρωινό άψογο, η διακόσμηση όμορφη,ζέστη σε όλους τους χώρους κ στο δωμάτιο ειδικά αναβες το καλοριφέρ κ γινόταν φούρνος.Prive spa προσιτή τιμή απλά η πισίνα ήταν κρύα.
Kαινουριες εγκαταστάσεις καλή εξυπηρέτηση

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Annsfd
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο ξενοδοχείο καινούργιο με ωραία δωμάτια χώρους κήπο και πάρκινγκ.Ειναι στην καρδια του χωριού και 5' με το αμαξι απο τα Λουτρά.Το πρωινο του πλούσιο όπως και οι υπηρεσίες που προσέφεραν.Ωστοσο λόγω του δυνατού ανταγωνισμού στην περιοχή πρέπει να προσεχθουν πραγματα όπως το Wi Fi που ειναι προβληματικό έως ανυρπακτο το γεγονός πως η τιμη του σπα ειναι η ίδια με κάποιον που εχει απλό δωματιο και κάποιον που εχει σουίτα.Θα μπορούσε στην δεύτερη περίπτωση το σπα να συμπεριλαμβάνεται στην υπάρχουσα τιμη της σουίτας πραγμα που την αναγάγει αυτόματα και σε σουίτα.Τελος ο τιμοκαταλαγος για κρασιά ποτά που μπορεί να παρει κάποιος στο δωματιο ειναι λιγο τσιμπημένος.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, ThomasSaloniki