“Καλή σεζόν! Καθήσαμε κυρίως”
Κριτική για: Ο Καλοφαγάς

Ο Καλοφαγάς
Κουζίνες: Diner
Περιγραφή: Στο Λουτράκι Πέλλας, πάνω στο δρόμο προς τα Λουτρά Πόζαρ βρίσκεται η Ταβέρνα – Εστιατόριο "Ο Καλοφαγάς". Από το 1996 καθημερινά σερβίρουμε στους πελάτες μας από φρέσκο κυνήγι, σούβλες και της ώρας έως ντελικάτα επιδόρπια, όλα με εξαιρετικές γεύσεις μέσα στο ζεστό περιβάλλον του "Καλοφαγά". Πάντα έχουμε οδηγό τις παραδοσιακές συνταγές, την ποιότητα και τις αγνές πρώτες ύλες του τόπου μας. Προσφέρουμε την καλύτερη γευστική εμπειρία σε όλους τους πελάτες μας, ανάλογα με τα ποικίλα γούστα τους γιατί, μαγειρεύουμε μόνο με τοπικά προϊόντα, χρησιμοποιούμε αυστηρά εποχιακά λαχανικά από το δικό μας μποστάνι. Η κουζίνα και η σάλα μας θέλουμε να ευωδιάζει ορεινή Ελλάδα. Τα βραδινά ΠΣΚ.και αργίες ζωντανή μουσική συνοδεύει το γεύμα σας. Προσφέρουμε την καλύτερη γευστική και μουσική εμπειρία σε όλους τους πελάτες μας, ανάλογα με τα ποικίλα γούστα τους. Στον «Καλοφαγά» θα βρείτε άνετο πάρκινγκ. Σας περιμένουμε να σας ξεναγήσουμε στη μαγεία του παραδοσιακού...
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καλή σεζόν!
Καθήσαμε κυρίως γιατί είχε περισσότερο κόσμο στα τραπεζάκια,μετά κοβιντ εποχή.Ο άνθρωπος/σερβιτόρος πολυ ευγενής-όχι «ψεύτικα»- και χαμογελαστός.Παραγγείλαμε της ώρας φαγητά..όλα πολυ γευστικά κοτόπουλο σουβλάκι και λουκάνικο χωριάτικο.Εντυπωσιάστηκα από την χωριάτικη με ποσό γευστική ήτανε η τομάτα και το αγγούρι καθώς και μπαμπατσικια-γιατί συνηθως πληρώνεις αέρα.Ο χώρος καθαρός και όμορφος.Καλή σεζόν και μην είστε μίζεροι οι πελάτες ακόμα..τώρα έγινε επανεκκίνηση!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
3  Ευχαριστούμε, christosorl

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020

Πήγαμε πρώτη φορά για Κυριακή με αρκετό κόσμο γρήγορο σέρβις, ευγενικο το προσωπικό κ το αφεντικο. Όλα ήταν νόστιμα!

Ευχαριστούμε, 732dimitram
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν. Φτάσαμε στο μαγαζί συστημένοι από φιλικό ζευγάρι. Το φαγητό ήταν πλήρως απογοητευτικό. Η σαλάτα ήταν τυποποιημένη και τίγκα στο συνηθισμένο τριμμένο τυρί που ρίχνουν από επάνω όσοι θέλουν να κερδίσουν τις χαμένες εντυπώσεις. Όλα τα φαγητά ήρθαν βγαλμένα από φούρνο μικροκυμάτων - οι μερίδες σούβλας ήταν κατεψυγμενες προηγούμενων ημερών που απλά τις ξεπαγωσαν. Δε μας σέρβιραν τίποτα ημέρας, τίποτα παραδοσιακό, τίποτα ποιοτικό. Δε θα ξαναπάμε - δεν το προτείνουμε.

Ευχαριστούμε, 732thaniabaxevani
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα για την περιοχή αν όχι το πιο σωστό σε εξυπηρέτηση με σωστή και άμεση εξυπηρέτηση από το προσωπικό και ο ιδιοκτήτης ο κ Παναγιώτης φιλικός για την σωστή εξυπηρέτηση του πελάτη !!!

Ευχαριστούμε, M8402MRleonm
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Γρήγορη εξυπηρέτηση φιλικό προσωπικό νοστιμότατα πιάτα μεγάλες μερίδες πολύ καλό επίπεδο αξίζει να το επισκεφθείτε

Ευχαριστούμε, _Z9948OJ

Ο Καλοφαγάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Όρμα, Περιοχή Πέλλας

τα Λουτρά Λουτρακίου, Περιοχή Πέλλας

Ο Καλοφαγάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!