4 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021

Το ξενοδοχείο ωραίο πολύ καθαρό με πλούσιο πρωινό... Αλλά είχε 2 μόνα κρεβάτια και δεν κοιμηθήκαμε ευχάριστα... Κατά τα αλλα όλα καλα. Και κάτι ακόμη ένα μπουκάλι με νερό μέσα στο ψυγείο θα μπορούσαν να έχουν...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 228dimitrap
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχο ξενοδοχείο, πολύ νόστιμο πρωινό, καθαρή πισινά, πολύ καθαρά και άνετα δωμάτια, άνετο παρκιγκ, ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό!! το προτείνω ανεπιφύλακτα ..Θα ξανά πάμε σίγουρα !! Το καλύτερο στην περιοχή !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, RAOUH
Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχείο στις 11 Σεπτεμβριου 2021. Το ξενοδοχείο ηταν καθαρό. Δεν μας ζητησαν πιστοποιητικα εμβολισμου, ούτε ρώτησαν εαν εχουμε ραπιντ τεστ. Στο πρωινό καθίσαμε σε κλειστό χώρο, χωρίς να ξερουμε εαν ειναι ολοι εμβολιασμενοι. Επισης υπήρχαν γαντια για τον μπουφέ τα οποια δεν μας ενημέρωσε κανείς . κάποιοι φορουσαν και κάποιοι οχι.Επισης δεν φορουσαν όλοι μασκες. Σε τέτοιες περιοδους θα έπρεπε να είναι ποιο προσεκτικοί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, PolinaC17
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτόμαστε για 2η συνεχόμενη χρονιά το ξενοδοχείο για τις διακοπές μας. Μπράβο μπράβο. Προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό, καθαρό, πλούσιο πρωινό. Σνακς στο pool bar. Άνετο parking. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Sia-Parask
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η εσωτερική πισίνα και τα όργανα γυμναστικής κλείνουν στις 19:00, δηλαδή όταν θέλει ο επισκέπτης να τα χρησιμοποιήσει, μετά από μια βόλτα στην περιοχή.
Το κρεβάτι σκληρό. Το πρωϊνό ξενοδοχείου πλατείας Βάθης.
Φτάσαμε απόγευμα με βροχή. Το δωμάτιό μας ήταν στη νέα πτέρυγα. Μας εξήγησαν πως να πάμε και μας άφησαν μέσα στη βροχή να το ψάχνουμε. Με τέτοιες τιμές θα έπρεπε να μας συνοδεύσει κάποιος από το πολυάριθμο προσωπικό.
Κατά τα άλλα, ακριβά μάρμαρα και πόμωλα στις πόρτες. Αυτά πληρώνεις.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, christx2016