Tripadvisor

Οσα γραφουν στα ασχημα σχολεια συμφωνω... Ισχυουν... Μονο το πρωινο αξιζει.. Μας βαλανε στο παλιο κτηριο και μας ειπαν οτι εμεις επρεπε να τους πουμε πιο δωματιο θελουμε... Απο το παλιο κτηριο εχουν δυο φωτο κ αρκει...

1  Ευχαριστούμε, Stella_asteri
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Με την πρώτη ματιά λές είναι φοβερό αλλα μετά από το δωμάτιο που μας έδωσαν άλλαξα γνώμη καμία σχέση με τις φωτογραφίες που είδαμε και όταν ρώτησαν τον σύζυγο μου στην ρεσεψιόν η απάντηση ήταν ότι τα δωμάτια που είδαμε ήταν δίκλινα (αυτό δεν ήταν αλήθεια)είναι στην άλλη πτέρυγα και ότι είναι καλύτερα να είμαστε στο κεντρικό κτίριο λόγο του ότι τα παιδιά θα κρυώσουν βγαίνοντας από την πισίνα για να πάνε στην άλλη πτέρυγα θα προτιμούσα να μου έλεγαν ότι δεν έχει κενά δωμάτια,όσο για την πισίνα που φυσικά τα παιδιά μου δεν πήγαν ούτε μια φορά είχε πάρα πολύ χλώριο τόσο που η ρεσεψιόν και το ασανσέρ μύρισε.

1  Ευχαριστούμε, L9763UL_
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για ένα βράδυ και ημέρες νεκρές από τουρισμό πολύ ευχαρίστως θα ξανά πήγαινα. Δεν έχει καλή ηχομόνωση με αποτέλεσμα να ακούμε το ζευγάρι από το διπλανό δωμάτιο, να ακούμε από τον διάδρομο παιδάκια που φώναζαν στις 12 ηωρα το βράδυ και το από πάνω δωμάτιο να περπατάει με τα τακούνια. Επιπλέον μεγάλη προσοχή στις σκάλες που κατεβαίνουν στο σπα τις μετρήσαμε μια προς μια ήταν γεμάτες νερά με αποτέλεσμα να γλιστρήσουμε και να πέσουμε καθώς δεν έχει ούτε κουπαστή για να κρατηθεί κανεις. Τα 100€ την βραδια δεν αξίζουν υπό αυτές τις συνθήκες

Ευχαριστούμε, Raph_Vl
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2020

Τέλειες υποδομές,τέλειο προσωπικό κατά συνέπεια τέλειες διακοπές.Απο τα λίγα ξενοδοχεία που έχουμε ευχαριστηθεί σαν πενταμελής οικογένεια.Όλοι είναι με ένα χαμόγελο.Καθαριότητα,πλουσιο πρωινό,σωστές υποδομές.Θα το συστήσω σε πολλούς φίλους.Ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, L7146UZ_
Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2020

Εξαιρετικό... ευγένεια... καθαριότητα χαμόγελα...πλούσιο πρωινό... ζεστό δωμάτιο στην καινούργια πτέρυγα...τα παιδιά μου ενθουσιάστηκαν...η κα Μαρία με κέρδισε από την στιγμή που της μίλησαμε στο τηλέφωνο ...θα ξαναπήγαινα...

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, irok995