4 Εποχές Hotel Spa
Ξενώνας Μορφέας(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Thermes Pozar Resort(τα Λουτρά Λουτρακίου)
Δείτε την προσφορά
Αρχοντικό Εμμανουηλίδη(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχειο Ευ Ζην(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν Ίντερνετ
Armonia Hotel(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Υπηρεσία δωματίου
Ξενώνας Υάδες(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Kallinikos Guesthouse(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Hotel Edem(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Πισίνα
Hotel Eliton & Spa(τα Λουτρά Λουτρακίου)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Νύμφες(τα Λουτρά Λουτρακίου)
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018

Το ξενοδοχειο ηταν εξαιρετικο.Ειναι παρα πολυ ομορφος χωρος.Ειμασταν μια παρεα 30 ατομων.Μας ειχαν κλεισει δωματια στην καινουργια πτερυγα.Τα δωματια ηταν υπερ του δεοντος τελεια,καθαρα και πολυ προσεγμενα.Τα κρεβατια ηταν διπλα και ανετα.Στο δωματιο επισης υπηρχαν μπουρνουζια και παντοφλες.Στην πισινα σε προμηθευαν με πετσετες και παντοφλες μιας χρησης.Δεν μου αρεσε που το νερο ηταν κρυο , αν και ο υπευθυνος εκει μας ενημερωσε οτι το νερ ειναι στη θερμοκρασια που πρεπει(27οC) βαζοντας μαλιστα και θερμομετρο.Το χαμαμ , η σαουνα και το τζακουζι ηταν μια χαρα.Στην τραπεζαρια του ξενοδοχειου που ζητησαμε ενα τσιπουρο με μεζε , αργησαν πολυ γιατι ηταν ωρα φαγητου και το προσωπικο δεν προλαβαινε.Αυτο που δεν μου αρεσε πολυ ηταν το πρωινο.Οχι γιατι ηταν κακο , αλλα ηταν σχετικα φτωχο σε σχεση με το ολο στυλ του ξενοδοχειου και την τιμη του.Βεβαια αν εχεις καλη παρεα και παιδια ειναι μια πολυ καλη επιλογη.

Συμβουλή: προτιμηστε την καινουρια πτερυγα που ειναι διπλα στο κεντρικο κτιριο.
  • Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Natasa D
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρέθηκα εκεί για το 3ημερο των Χριστουγέννων. Η πισίνα κρύα το wi fi δεν έπιανε καθόλου στο δωμάτιο και το δωμάτιο ηταν με 2 μόνα κρεβάτια χωρις να μας ενημερώσουν. Λυπάμαι αλλα είναι τσαμπα τα λεφτά αυτο το ξενοδοχείο

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Akis K
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018

Επισκεφθήκαμε το ξενοδοχείο λίγο πριν τα Χριστούγεννα. Τηλεφώνησα για να επιβεβαιώσω την κράτηση και η receptionist μου είπε «Δεν τα έχω μπροστά μου αλλά το όνομα σας το πήρε το μάτι μου το πρωί». Φτάνοντας μια αγενέστατη μας έκανε check in δεν μας ενημέρωσε για τίποτα και μας έστειλε στο δωμάτιο το οποίο ήταν τουλάχιστον καθαρό. Στη συνέχεια πήρα να ζητήσω προσανάματα για το τζάκι και με ρώτησαν αν με είχαν ενημερώσει ότι ο κουβάς με τα ξύλα κόστιζε 10€ και αν συμφωνούσα θα έπρεπε να πάω να μου δώσει τα προσανάματα. Όταν κατέβηκα να πάρω τα προσανάματα επειδή μίλαγε στο κινητό της, της έκανα νόημα αν υπάρχει κάποιος στο μπαρ και με ύφος μου απάντησε «Μιλάω…» δείχνοντας μου το κινητό της. Στη συνέχεια έμαθα ότι ούτε το μπαρ ούτε το εστιατόριο λειτουργούσαν πράγμα για το οποίο δεν ενημερώθηκα ποτέ παρόλο που έκανα την κράτηση τηλεφωνικά και ρώτησα για τις παροχές. Την επόμενη μέρα το πρωί ενημέρωσα ότι θέλαμε να κατέβουμε στο spa και μου είπαν θα ανοίξει κατά τις 12:00 (ενώ την προηγούμενη μέρα μου είπαν ότι λειτουργεί 9:00-19:00).Στην ερώτηση μου λοιπόν αν γίνετε νωρίτερα η απάντηση ήταν «κατά τις 11:00 βολεύει?». Κατεβήκαμε λοιπόν στις 11:00 που βόλευε και την receptionist και η πισίνα ήταν παγωμένη όπως και το χαμάμ και η σάουνα. Μετά από όλα αυτά ενώ είχαμε κλείσει 4 μέρες …την δεύτερη τα μαζέψαμε και φύγαμε!

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Irini S
Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018

Οι χώροι αθλοπαιδείας είναι λίγοι για ένα ξενοδοχείο με τόσο πολλά δωμάτια και δύσκολο να βρεις ελεύθερο χρόνο, τόσο εκεί όσο και στις μικρές σάουνες. Η εξυπηρέτηση από το προσωπικό, επαρχιακού ξενοδοχείου και το πρωινό επίσης. Η πολυτέλεια είναι μόνο στα μάρμαρα και τα πόμωλα

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Christos X
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε επισκεφθεί το συγκεκριμένο ξενοδοχείο αρκετές φορές και έχουμε μείνει ευχαριστημένη . Πολύ ωραία δωμάτια (στην καινούργια πτέρυγα ) με ωραία διακόσμηση και πολυτέλεια , καθαρά και θέα . Πολύ καλό και ευγενέστατο προσκοπικό , καλό και πλούσιο πρωινό . Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για διαμονή και για τις υπηρεσίες του spa . Σίγουρα θα ξαναπάμε .

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ergotel