“Καλό μαγαζί.”
Κριτική για: Diamond Marina Restaurant

Diamond Marina Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε με την φίλη μου για ένα βράδυ. Κάτσαμε φάγαμε σε αυτό το εστιατόριο και η φίλη μου και εγώ πήραμε από ένα κεμπάπ, μια σαλάτα μιχ 2 αναψυκτικά μια γαριδοσαλατα... και μια αλοιφή σαν φάβα. Το ρύζι που συνοδευόταν με το κεμπάπ δεν ήταν στα γούστα μου τα υπόλοιπα ήταν καλά. Το φαγητο αργησε αρκετά να έρθει στο τραπέζι μπορώ να πω πως είχαμε τελειώσει όλα τα ορεκτικά και μετά από 15 λεπτά ήρθε. Στο τελος μας κεραςαν ένα τσάι. Και πληρώσαμε 160 λίρες. Τα υπολογίσαμε αργότερα και μάλλον έχει γίνει κάποιο λάθος με τον λογαριασμό Γτ είχαμε δει αυτά που διαλέξαμε πόσες λίρες κάνανε. Παρ όλα αυτά το φαγητο ήταν καλό και το προσωπικό πολύ ευγενικό!

Ευχαριστούμε, _Thanoy

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2018

Diamond Marina Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αλικαρνασσός, Χερσόνησος της Αλικαρνασσού (Μποντρούμ)

Diamond Marina Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!