8 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
1.293
1.844
1.293
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε 8 ήμερες στο ξενοδοχείο στα τέλη του Νοέμβρη! !,η εξυπηρέτηση ηταν άψογη απο ολους!,τα δωματια μεγαλα και καθαρά το φαγητο άψογο. Ξεχωρίζει για εμένα το la faya.ολοι με το τροπο τους θέλανε να μας εξυπηρετησουν και το κατάφεραν. Ενα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους που εκαναν τις διακοπες μας ονειρεμένες.σιγουρα θα επιστρέψουμε!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2013
1  Ευχαριστούμε, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F
Η κριτική έγινε: 8 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2022

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Η κριτική έγινε: 6 Απριλίου 2022

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ο/η DOOMESHWUR REESAUL, Marketing του Le Méridien Ile Maurice, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2022
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 4 Απριλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους