4 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Agoda.com
ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΤΕ 20 $
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 13/03/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Hotels.com71 $
eDreams74 $
Trip.com76 $
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2015

Από την πρώτη στιγμή της υποδοχής μας από το προσωπικό του ξενοδοχείου, καταλάβαμε ότι θα περάσουμε φανταστικά τις διακοπές μας και αισθάνθηκαμε πολύ τυχεροί που το διαλέξαμε. Μείναμε σε μια διορωφη σουίτα, πολύ ωραίο και καθαρή. Το ξενοδοχείο έχει και σπα, με διάφορες πισίνες εντός και εκτός αυτού σε διάφορες θερμοκρασίες επίσης. Έχει ιδιωτική πισίνα λίγα χιλιόμετρα μακρυά καθώς και ιδιωτικό λεωφορείο που σε μεταφέρει. Το συναρπαστικοτερο όλων ήταν οι μπουφέδες του. Το πιο ωραίο φαγητό που δοκίμασα στην Τουρκία γενικά. Είχε τα πάντα. Σας συστήνω all inclusive pack . Πραγματικά θα ξετρελαθειτε

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, weddingsmakeuphair