Η κριτική έγινε: 30 Μαρτίου 2015

Μειναμε με την αρραβωνιαστικια μου για 11 βραδυα σε αυτο το ξενοδοχειο τον μαρτιο 2015.το διαλεξαμε γιατι θελαμε να ειμαστε κοντα στη νυχτερινη ζωη και μπροστα στην παραλια.πραγματι σε 5 λεπτα με τα ποδια εισαι στην bangla road και η patong beach ειναι ακριβως απεναντι απο το δρομο!!A! ακριβως απεναντι μπορεις να βρεις long tail boat που σε πηγαινει στη freedom beach για πολυ καθαρα νερα αν θελεις!!το εμπορικο κεντρο jjungceylon ειναι στα 15 λεπυα περπατημα και υπαρχουν διπλα σου πολλα μαγαζια και mini markets και atm επισης παντου.το προσωπικο ειναι πολυ ευγενικο και εξυπηρετικο,με ενα χαμογελο σου λυνουν ολα τα προβληματα και τρεχουν σε για οτι ζητησεις!η σουιτα στη sunset wing ηταν πραγματικα πολυ καλη,στο δεκατο οροφο οπως ακριβως ειχαμε ζητησει.απεριοριστη θεα στη θαλασσα και το ηλιοβασιλεμα!!το δωματιο ηταν ευρυχωρο και καθαρο παντοτε.Τo κρεβατι πολυ μεγαλο και ανετο. τα παντα δουλεψαν τελεια και μια φορα που το κλιματιστικο τρελαθηκε και παγωνε σε πολυ χαμηλη θερμοκρασια το δωματιο, μας το εφτιαξαν αμεσως.ενα παραπονο για το φωτισμο.ειναι χαμηλος.τουλαχιστον στο μπανιο για να βαφτες η να ξυριστεις πρεπει να το διορθωσουν.το room service ειναι πολυ γρηγορο και το μπαλκονι μας δωματιο Νο 1001 ηταν πολυ μεγαλο.ακουγοταν στο συγκεκριμενο δωματιο θορυβος απο τα διπλανα μπαρ αλλα δεν μας ενοχλησε ιδιαιτερα στον υπνο.ο χωρος της πισινας ειναι πολυ μεγαλος,υπαρχει και μια δευτερη που ειναι μικροτερη σε αλλο σημειο,μας αρεσαν και οι δυο.ισως εκτος απο το μπαρ επρεπε να παρεχουν και μασαζ διπλα στην πισινα,θα ηταν πολυ βολικο,εμεις πηγαιναμε καθε μερα στην παραλια και μας εκαναν μασαζ λιγο πιο διπλα φθηνα και καλα.για το πρωινο σας λεω οτι ειναι σουπερ,εχει τα παντα και πολυ νοστιμα,5 αστερια βαζω σε αυτο!!δυο παρατηρησεις μονο θα κανω.τα δυο εστιατορια διπλα απο την πισινα επρεπε να ειναι λιγο πιο μοντερνα γιατι εμας δεν αρεσαν πολυ οπως και το wifi στα δωματια πρεπει να το παρεχουν δωρεαν,αυτο ειναι απαραδεκτο για ενα δωματιο που πληρωναμε 200 ευρω το βραδυ.
παρολα αυτα ομως το patong beach hotel το συστηνουμε ανεπιφυλακτα και το ευχαριστουμε πολυ για αυτες τις διακοπες μας!!
DIMITRIOS-MARIA FROM PATRAS GREECE.

Συμβουλή για το δωμάτιο: προτεινουμε sunset wing και πολυ ψηλα για την ομορφη θεα,9ο η 10ο οροφο.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, dimitri0sz
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ο/η See2sea_Phuket-Samui, Manager του Patong Beach Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Φεβρουαρίου 2020
Μετάφραση Google

Η κριτική έγινε: 27 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής