Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2015

Μειναμε 9 μερες σε αυτο το ξενοδοχειο.
Το δωματιο που μειναμε ειναι το Vaikuda (one bedroom pool villa). και πρεπει να ειναι το καλυτερο δωματιο που εχω μεινει ποτε.
Το προσωπικο παρα πολυ ευγενικο και πολυ φιλοξενο.
Ενα μικρο θεμα υπηρχε με το εστιατοριο αλλα ειμαι σιγουρος πως θα ξεπεραστει.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με private pool ..... θα με θυμηθειτε
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
Ευχαριστούμε, Marvel1974
Ο/η General Manager D, General Manager του Dwaraka The Royal Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Οκτωβρίου 2015

Αγαπητέ κ Marvel 1974,

θερμό χαιρετισμό από Dwaraka Η Royal Villas,

Σας ευχαριστώ για την παραμονή μαζί μας και είμαστε στην ευχάριστη θέση να γνωρίζουμε ότι στην ευχάριστη θέση να μείνετε μαζί μας.

Σας ευχαριστώ επίσης για το σχόλιό σας στο tripadvisor και είμαστε συγγνώμη για το πρόβλημα στο εστιατόριο, και εμείς θα φροντίσουμε να μην ξανασυμβεί στο μέλλον.

σας ευχόμαστε ασφαλές ταξίδι πίσω και ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσει και πάλι στο Dwaraka τις βασιλικές βίλες.

ειλικρινα δικος σας,

i Wayan yudianta
Γενικός διευθυντής

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ο/η GMDwaraka, General Manager του Dwaraka The Royal Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ο/η GMDwaraka, General Manager του Dwaraka The Royal Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ο/η GMDwaraka, General Manager του Dwaraka The Royal Villas, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες