Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2015

Ένα Resort μέσα στη ζούγκλα της περιοχής του Μπαλί, περίπου 30 λεπτά από το Ubud, και πολύ πολύ κοντά στο χωριό Sebatu και σε ατελείωτους ορυζώνες... Πήγαμε για το μήνα του μέλιτος και μείναμε 4 βράδια. Πραγματικά δε θέλαμε να φύγουμε. Υπέροχο, εξυπηρετικότατο προσωπικό, ευγενικό σε ότι ρωτούσαμε και θέλαμε. Φτάσαμε το απόγευμα και επειδή είμαστε νιόπαντροι μας έκαναν αναβάθμιση του δωματίου στην πιο υψηλή σουϊτα με θέα βουνά, ορυζώνες, κοκοφοίνικες. Μας έκαναν δώρο εισιτήρια για έναν ναό πολύ κοντά στο ξενοδοχείο, καθώς επίσης και μασάζ ποδιών για 30΄. Το δωμάτιο πραγματικά υψηλών προδιαγραφών, με πολύ ωραία στρώματα στο κρεβάτι, χτιστή μπανιέρα, και ντουσιέρα, και το ταβάνι είχε τζάμι σε στυλ αίθριο, πεντακάθαρο το δωμάτιο. Το σαπούνι, το αφρόλουτρο μοσχομύριζαν. Η υπηρεσία περνούσε 2 φορές την ημέρα Πολύ ωραίο και μεγάλο μπαλκόνι, το wifi δεν είχε καλό σήμα, λογικό όμως αφού ήταν μέσα στο δάσος. Υπέροχη αίθουσα πρωινού, πισίνα τύπου infinity, όλα φανταστικά.. Το τελευταίο πρωινό της αναχώρησής μας η γλυκιά ρεσεψιονίστ Νάρα, μας έδωσε δώρο ως σύμβολο μακροζωίας δύο ξύλινες χελώνες... Μία κίνηση που πραγματικά όμως μας συγκίνησε απίστευτα. Και βέβαια είχαμε τη δυνατότητα να κατεβαίνουμε στο Ubud αφού το ξενοδοχείο διέθετε shuttle bus δωρεάν. Όλα υπέροχα. Αν ξαναπήγαινα σίγουρα θα έμενα εκεί και πάλι...

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, Domniki7
Ο/η Puri G, General Manager του Puri Gangga Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2015
Μετάφραση Google

Dear Domniki7, Om Swastiastu and warmest greeting from Puri Gangga Resort. We would like to express our sincere thank you for your review. We glad to hear that you enjoyed your holiday with us. We are really appreciate you compliments specially nominated our staff Nara to be a sample of our great asset. We will share to all staff as well on how we can keep our best services and products to welcoming you at our Home in A Living Culture.
Thank you
Dewa

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ο/η PuriGangga2018, Manajer του Puri Gangga Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Η κριτική έγινε: 20 Ιανουαρίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ο/η Puri G, General Manager του Puri Gangga Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιανουαρίου 2019

Η κριτική έγινε: 19 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ο/η PuriGangga2018, Manajer του Puri Gangga Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιανουαρίου 2019

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ο/η madesuardika2018, Manajer του Puri Gangga Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Ιανουαρίου 2019