all day fun !

Διαβάστε και τις 2.294 κριτικές

1.882
1.882
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2016

Το ξενοδοχειο μας κανονισε την εκδρομη αυτη και ηταν τελεια μας πηραν απο το ξενοδοχειο καναμε βολτα στην ερημο στους αμμολοφους και στο τελος καταληξαμε σε μια τελεια κατασκηνωση στην μεση της ερημου με πλουσια φαγητα παραδοσιακους χορους απο κοπελες βολτες με καμηλες το συστηνω σε ολους πρεπει να το κανετε αμα ερθετε στο ντουμπαι.....

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, mike c
Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2015

Ηταν καταπλικτικα να βλεπεις τοσες μεγαλες αποστασης απο κοκκινοπη άμμο ειδικα το απογευμα που ο ηλιος βασιλευη εινα ωραια ωρα για το σαφαρι

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2015
Ευχαριστούμε, Μάνος Χ