“Μοναδικό στον κόσμο ”
Κριτική για: Υδάτινο Πάρκο Wild Wadi

Υδάτινο Πάρκο Wild Wadi
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Εισιτήριο: Ναι
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 2-3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Δραστηριότητες για μικρά παιδιά
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ παντού στον κόσμο ανεβαίνουμε με σκάλες ! Εκεί μας πάνε με τζετ νερου μας ανεβάζουν και ύστερα κυλάμαι στα ρυάκια .
Ανοικτό από το πρωί μέχρι το βράδυ με προβολείς .
Εύκολη πρόσβαση και τεράστιο πάρκινγκ
Δεν υπάρχουν λόγια
Το μεγαλύτερο που έχω επισκεφτεί ποτέ
Το υψηλότερο που πέφτεις στην τσουλήθρα σε βαρύτητα μηδέν
Σας το συνιστώ 200%

Ευχαριστούμε, Akisradius
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2016

πολυ καλο να πασ παρασκευη βραδυ με φωτα! λιγο βρωμικα τα νερα και ζεστα η πιο δροσερη πισινα ηταν των παιδιων

Ευχαριστούμε, Paschalis F
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2016

Πήγαμε τέλος Μαρτιου, ήταν μια ψυχρή μερα, και δεν το ευχαριστηθήκαμε όσο θα θέλαμε. πολύ καθαρό, με αρκετες επιλογές και λίγο κόσμο μας έκανε να νιωθουμε πολύ οικία. Για 70 ευρω ανα ατομο χωρίς locker και χωρίς πετσέτες ηταν πολύ ακριβό, ι αν σκεφτεις πως εμεις δεν κάτσαμε πάνω από 3 ωρες. Θυμωσα γιατι στα γυναικεια αποδειτηρια που ειχα αφήσει μόνο τα σανδαλια μου. τα κλέψανε! Ισως άλλη εποχή να ταν καλύτερα. Πάντως αν έχεις παιδιά σίγουρα θα ενθουσιαστουν!

Ευχαριστούμε, marilia1971
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2015

προτιμιστε το παρκο στο ατλαντις .....εχει περισσοτερες επιλογες
ισως ειναι καλυτερο μονο για μωρα κατω τον 5

2  Ευχαριστούμε, Kwnstantinos p
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο απο ολα οσα εχω παει με οικονομικο εισητηριο για ολα οσα προσφερει.δοκιμαστε τις τσουλιθρες που σε πανε πανω...ναι καλα διαβασατε πανω.

1  Ευχαριστούμε, Γιάννης Σ

Υδάτινο Πάρκο Wild Wadi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ντουμπάι, Emirate of Dubai

Υδάτινο Πάρκο Wild Wadi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!