Extreme σαφάρι, βόλτα με καμήλες κ Arabian nights.

Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2020

Διαβάστε και τις 23.558 κριτικές

22.780
22.780
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2020

Απίστευτη εμπειρία, σούπερ οδηγός κ πολύ εξυπηρετικός ο NIYAS, δεν ήταν απλά βόλτα στους αμμόλοφους ήταν όντως extreme sport για δυνατά στομάχια. Και η συνέχεια απλά μοναδική με το υπέροχο ηλιοβασίλεμα της ερήμου κ το πολύ ωραίο φαγητό. Απλά υπέροχη Arabic night. Well done Oceanair Travel - day tours. The best of the best NIYAS!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Marinaki7
Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοπώ για αυτή την απίστευτη μέρα ...άψογη επικοινωνία με τον οδηγό όπου με πήρε από το ξενοδοχείο την ώρα που είχαμε κανονίσει μας ενημέρωσε σχετικά και αφού φτάσαμε απολαύσαμε την κάθε δραστηριότητα και με το παραπάνω αφού ο Μανουφ όπως λεγόταν φρόντισε να μας μείνουμε πολύ ικανοποιημένοι ...με τρομερά κόλπα στην άμμο με το αμάξι του πολύ προθυμία να μας βοηθήσει σε οτιδήποτε και γενικά μια απολαυστική μέρα όπου δεν θα ξεχάσω ποτέ ... ευχαριστούμε Μανουφ ήσουν πολύ ευγενικό παιδί !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, MarinRakipllari19
Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο Imran ηταν εξαιρετικος οδηγος και πολύ εξυπηρετικος. Οτι ζητησαμε δεν μας χαλασε χατιρι, μιλούσε αγγλικα καθαρα και μας εξηγουσε τα παντα. Το σαφαρι πολυ καλη εμπειρια, ωραιο προγραμμα και απιθανο φαγητο.

Ευχαριστούμε, M6561YPelenik
Η κριτική έγινε: 31 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά άξιζε και το τελευταίο ευρώ (περίπου 55),τα περιλάμβανε όλα, βόλτα με καμήλες, βολτα στην έρημο με τζιπάκια, bbq με χορευτικα σόου μεχρι βόλτα με atv στην έρημο. Αν επισκεφτείτε το Ντουμπάι είναι απο τα πράγματα που δεν πρέπει να χάσετε. Συνολική διάρκεια περίπου 7 ώρες

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, tajohn07
Ο/η OceanAirTravels, Guest Relations Manager του OceanAir Travels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Απριλίου 2019
Μετάφραση Google

Hi Tajohn07

We are very happy to know that you have had a great experience with our team in the Desert Safari Adventure.
We are glad that you took time from your busy schedule and reviewed here about your experience with us.
Thanks again for choosing to travel with OceanAir Travels.

Regards,
Lima | Quality Team

Η κριτική έγινε: 23 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το Desert Safari τελικά , αν κ το είχα πάρει στην αρχη με φόβο από αυτά που διαβαζα πριν έρθουμε Dubai, ήταν η καλύτερη εμπειρία ever. Κάτι που σίγουρα δεν θα ξαναζήσουμε. Κάτι το διαφορετικό κ ανεπανάληπτο. Φυσικά βοήθησε σαυτο κ ο οδηγός μας. Ο Umesh ήταν ο καλύτερος οδηγός που θα μπορούσαμε να ζητησουμε. Από την αρχή μέχρι το τέλος μας βοηθουσε κ μας τα εξηγουσε όλα. Εξυπηρετικοτατος, φιλικός κ επικοινωνιακός. Εμπειρία που συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, ertadionusia
Ο/η OceanAirTravels, Guest Relations Manager του OceanAir Travels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Μαρτίου 2019
Μετάφραση Google

Hi Ertadionusia

Thank you very much for your wonderful review. We hope you had a great time with us and we appreciate you for taking the time to share your valuable feedback.
Regards
Lima | Quality Team