“Διακοπές ”
Κριτική για: Big Bus Tours

Big Bus Tours
Χρήσιμες πληροφορίες: Δραστηριότητες για μικρά παιδιά, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ βολικο.εξαιρετικο προσωπικο.το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Ο καλύτερος τροπος να δεις το Ντουμπαι.

Ευχαριστούμε, gkonstanti2
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ πελάτη

Σας ευχαριστούμε που συμμερίνατε μαζί μας τα θετικά μας σχόλια! Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία των περιηγήσεών σας μαζί μας στο Big Bus Tours.
Έχουμε διαβιβάσει τα ευγενικά σχόλια στην ομάδα εξυπηρέτησης πελατών μας. Στο Big Bus Tours, ευτυχούμε να προσφέρουμε μια εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και τίποτα δεν μας κάνει πιο ευτυχισμένους από ό, τι όταν οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι!
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Big Bus Tours,

Θερμούς χαιρετισμούς
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΕΛΑΤΩΝ BIG BUS

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λοιπόν μια βόλτα 4 ώρες με το εργαλείο είναι ότι πρέπει. Βλέπεις πάρα πολλά πράγματα.. Βγάζεις πολλές φώτο παντού.

Ευχαριστούμε, Be Q
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 2 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το θετικό σας σχόλιο, αυτό σημαίνει πολλά για μας.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσετε την εμπειρία σας στα αξιοθέατα και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Big Bus Tours!

Θερμούς χαιρετισμούς
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΕΛΑΤΩΝ BIG BUS

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2017

it was a fantastic tour, very kind people. Οι υπάληλλοι ήταν πολύ φιλικοί. Στο ταξίδι στην έρημο η κεναγός μας Ruby ήταν πολύ καλή και περάσαμε υπέροχα.

Ευχαριστούμε, Nikos S
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Ιουλίου 2017
Μετάφραση Google

Thank you for your positive feedback, it means a lot to us.
We are glad you enjoyed your sightseeing experience with us and we hope to welcome you again soon on board Big Bus Tours!

Kind regards
BIG BUS CUSTOMER SERVICE

Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

πολυ καλη η Catherine μας εδωσε πολλες πληροφοριες και βοηθεια.
το big bus ειχε δωρεν νερακια μεσα.
ειχε πολλες στασεις και ωραια διαδρομη με εξυπηρετικες ωρες δρομολογιων.

Ευχαριστούμε, Ελενη Μ
Ο/η BigBusToursUAE, Guest Relations Manager του Big Bus Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Απριλίου 2017
Μετάφραση Google

Dear Customer

Thank you for sharing your positive feedback with us! We are glad you enjoyed your sightseeing experience with us on board Big Bus Tours.
We have forwarded your kind comments to our Customer Service team. At Big Bus Tours, we thrive to offer an excellent Customer Service and nothing makes us happier than when our customers are happy!
We look forward to welcoming you again soon on board Big Bus Tours,

Kind regards
BIG BUS CUSTOMER SERVICE

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2016

όμορφο - καθαρό με free wifi access με οδηγούς ευγενικούς και με αρκετά καλά αγγλικά! τη βόλτα μου ξεκίνησα από το "the walk" γύρισα ΤΑ ΠΑΝΤΑ, αξίζει το πακέτο των δύο ημερών - γυρίζεις όλο το Dubai - βλέπεις τα πιο hot σημεία - έχεις ακουστικά με άπειρες χρήσιμες πληροφορίες σε πολλές γλώσσες η μετάφραση είναι αρκετά καλή - αξίζει η επίσκεψη στο μουσείο Dudai και στο Aquarium στο Ατλαντίς

1  Ευχαριστούμε, Yolanda R

Big Bus Tours: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ντουμπάι, Emirate of Dubai

Big Bus Tours: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!