“Οχι τόσο κορυφαίο”

Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Focus Area
Η κριτική γράφτηκε 26 Απριλίου 2015

Η επίσκεψη μας αυτή την φορά δεν μας ικανοποίησε. Το Nigiri του δεν ήταν τόσο καλό . Μέτρια εμπειρία για τόσα πολλά χρήματα. Service όπως πάντα εξαιρετικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, Katia F

Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2014

Φιλοξενείτε στο Atlantis hotel σε μια από τις αγαπημένες μου τοποθεσίες στον φοίνικα. Το design απλό σε αρμονία με το περιβάλλον . Το sushi τέλειο αλλά αυτό που θα θυμάμαι είναι τα χτένια carpaccio . Το προσωπικό ευγενικό φρόντισαν να μας ευχαριστήσουν . Περάσαμε ένα τέλειο βράδυ .

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2014
    • Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, ΘΕΟΔΟΣΙΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2012

Το φαγητο ηταν εκπληκτικό αλλα αυτο που μου εμεινε περισσοτερο ηταν το Bellini Martini cocktail που πηρα.Δεν έτυχε να το ξανασυναντησω.μου άρεσε και ολη ιδέα με τα prive τραπεζια κρυμενα πισω απο τις κουρτίνες.τα sushi που φαγαμε ηταν εξαιρετικά και μάθαμε μαλιστα πως ηταν και απο χερια έλληνα μάγειρα.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Folklor
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2012

εμενα η ιαπωνικη κουζινα μου αρεσει παρα πολυ και το Nobu ειναι απο τα καλυτερα ιαπωνικα εστιατορια...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2011
Ευχαριστούμε, mkalaitzaki
Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ο/η Outlet_Management, Manager του Nobu, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 6 ημέρες
Μετάφραση Google

Nobu: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ντουμπάι, Emirate of Dubai

Nobu: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!