“Εξαιρετικό για τα δεδομένα της χώρας.”
Κριτική για: Jagerhof

Φαγητό=8
Περιβάλον =10
Σέρβις=10
Ανετο Παρκινγκ
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥΣ ΜΠΥΡΑ.
Εξαιρετικό για τα δεδομένα της χώρας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Kiriakos G

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ προσεγμενα πιατα. 100% αξιζε τον κοπο. Θελει προκρατηση τραπεζιου. Σιγουρα θα ξαναπαμε. Αν πατε Παρασκευή ή Σαββατο, εχει και
ζωντανη μουσικη. Υπεροχα. Καθαρο περιβαλλον. Το parking πληρωμενο απο το μαγαζι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, frank2travel43
Η κριτική γράφτηκε 5 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα ωραιότερα εστιατόρια της Βουλγαρίας.πλούσιο μενού, προσεγμένη διακόσμηση, ωραίες μπύρες...Σίγουρα θα ξαναπάω!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Ioanna T
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία διακοσμημένο περιβάλλον και πραγματικά μεγάλος σε έκταση χώρος. Πολύ εξυπηρετικό προσωπικό και γρήγορο σέρβις. Οι τιμές απόλυτα λογικές. Το φαγητό για την κουζίνα που προσφέρει νόστιμο. Γενικά, μια πολύ καλή επιλογή για φαγητό. Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι απέχει από το κέντρο και χρειάζεται αυτοκίνητο ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, alkech
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος και εσωτερικά και εξωτερικά. Μεγάλος και όμορφα διακοσμημένος καθώς έχει δύο ορόφους μέσα και κήπο με παιδότοπο. Από το θέμα φαγητού δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο και αρκετά από τα πιάτα που πήραμε δεν ήταν ούτε καλά μαγειρεμένα ούτε νόστιμα. Το σέρβις είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα καθώς είναι αργό(τα πιάτα ερχόντουσαν ένα ένα ανά μισή ώρα με αποτέλεσμα να φάμε εγώ και η σύζυγος μου ξεχωριστά), τους λείπει χαμόγελο και διάθεση ειδικά προς εμάς που μιλούσαμε αγγλικά, και γενικά προσπαθούσαν να μας αποφύγουν καθώς περιμέναμε πάνω από μια ώρα για να μας βάλουν σε τραπέζι στον κήπο, στο οποίο μας έβαλαν μόνο όταν ξαναρώτησα τι γίνετε με το τραπεζι(αν δε ρωτούσα ξανά και ξανά δεν μας έδειχνε κανένας σημασία). Να πάτε για το χώρο και την ωραία μπύρα μόνο σε ώρα μη αιχμης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, stelioskan

Jagerhof: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλόβντιβ, Φιλιππούπολη

Jagerhof: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα