Η κριτική έγινε: 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειναι σχετικα μακρυα απο το κεντρο με φτωχες υπηρεσιες για την κατηγορια του. Τα δωματια πολυ μεγαλα αλλα τα στρωματα πολυ σκληρα. Το πρωινο καλο. Το γκαραζ ειναι με χρεωση 10 ευρω την ημερα.
Γενικα η κατηγορια του θα επρεπε να ειναι 3 αστερια νομιζω.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, THEO P
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για τριημερο με φιλική παρέα. Αν και πληρώσαμε το ίδιο ποσό το δωμάτιο μας ήταν ακριβώς το μισό απο των φίλων μας. Το στρώμα ήταν εξαιρετικό. Το πρωινό ήταν καλό ποιοτικώς αλλα φτωχικό. Το σαλόνι του ξενοδοχείου μικρό και αχρωμο. Η θεση του ξενοδοχείου βολική. Σε γενικές γραμμές συμπαθητικό ξενοδοχείο. Πιθανόν να το επισκεπτόμουν ξανά.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Eleftheria P
Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2017

τελειο σε ολα του! εκτος απο την θεα και οτι για τον καπνιστη δεν διαθετει μπαλκονι . εξαιρετικες εντυπωσεις απο πρωινο μεγεθος δωματιου εξυπηρετηση μόνωση ησυχο καλη τοποθεσια το συστηνω ανεπιφύλακτα!!!

Διαμονή: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Alexandros I
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2016

Διαμονή 3 ημερών σε αυτό το εξαιρετικο ξενοδοχείο.
Βολική τοποθεσία, δίπλα στην ελληνική πρεσβεία και στην Scadarlija και 10 λεπτά χαλαρό περπάτημα από το κέντρο της πόλης και το φρούριο Kalemegdan.
Ανετα, πολύ μεγάλα, καθαρά δωμάτια, με όλες τις ανέσεις.
Φιλικό και ευγενικό προσωπικό, που συνεννοείται άνετα στα αγγλικά.
Χορταστικό πρωινό, με ποικιλία και ωραία παρουσίαση.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Miltos C
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε στο ξενοδοχειο Nevski για 4 μέρες. Το δωμάτιο που μας έδωσαν ήτανε μεγάλο και πολυ άνετο. Η τοποθεσία είναι πολυ καλη μιας και βρίσκεται σχετικά κοντά στο κέντρο καθώς επίσης και στην περιοχή που έχει μαζεμένα τα εστιατόρια για τους τουρίστες.

Διαμονή: Νοέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, santokos