Trip.com
Hotels.com102 $
CheapTickets102 $
FindHotel121 $
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2016

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στην κεντρική εμπορική οδό Knez Mihailova, στην πιο κεντρική πλατεία της πολής και σε μικρή απόσταση με τα πόδια από ολα τα σημεία ενδιαφέροντος,Τα δωμάτια ήταν πολύ καθάρά, ευρύχωρα, άνετα και όμορφα διακοσμημένα, με ψυγείο και μηχανή καφέ. Το πρωινό ήταν εξαιρετικό με μεγάλη ποικιλία. Στη τιμή του πρωινού περιλαμβανόταν η παρασκευή αυγών της αρεσκειάς των επισκεπτών (omelette, boiled, poached, scrambled). Το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Κατόπιν αιτήματος, μας παρείχαν early chek-in καθώς η πτήση της air serbia έφτανε τα ξημερώματα, χωρίς επιπλέον χρέωση. Εξαιρετική σχέση ποιότητας - τιμής. Ιδανικό μέρος για να μείνετε στην επίσκεψη σας στο Βελιγράδι, χωρίς δεύτερη σκέψη. Ωστόσο ζητήσαμε από τη ρεσεψιον να μας κανει κράτηση για φαγητο σε ένα εστιατόριο και όταν μεταβήκαμε εκεί συνειδητοποιήσαμε ότι το μαγαζί ήταν κλεισμένο για γαμήλιο πάρτυ και ήταν ενήμεροι για το τηλεφωνημά από το ξενοδοχείο, ωστόσο δεν φρόντισαν α μας ενημερώσουν από τη ρεσεψιον.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια προς την οδό Miahailova είναι πιο φωτεινά και με θέα στον πολυσύχναστο εμπορικό δρόμο.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Giota K
Ο/η BArtHotel, General Manager του Belgrade Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστώ πολύ για τα καλά επανεξέταση και ωραία τα σχόλιά σας, και για τη σύστασή σας. Είμαστε ευτυχείς που απολαύσατε την παραμονή στο ξενοδοχείο μας πρόσφατα και ότι έχετε επισημάνει την καλύτερη τοποθεσία του ξενοδοχείου στο κέντρο της πόλης, το πλούσιο πρωινό μας και το πρόστιμο άνεση και την καθαριότητα των δωματίων μας. Η ομάδα του ξενοδοχείου μας ελπίδα για να σας καλωσορίσουμε κατά την επόμενη του ταξιδιού σας στην πόλη μας και σας ευχόμαστε ό, τι καλύτερο.

Η κριτική έγινε: 1 Φεβρουαρίου 2016

Από άποψη τοποθεσίας, δεν μπορείς να επιλέξεις καλύτερο! Εντελώς hot spot και εξυπηρετεί απόλυτα στις μετακινήσεις για οτιδήποτε θέλεις να κάνεις: επισκέψεις στα σημεία ενδιαφέροντος, βόλτες, καφέ, ψώνια.
Κοζι και καλαίσθητο με πολύ ιδιαίτερες διακοσμητικές πινελιές, φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό.
Έχω μια μικρή αμφιβολία για το θέμα τιμής (100 ευρώ το δίκλινο σε low season/τέλος Ιανουαρίου) με δεδομένες τις χαμηλές τιμές στο Βελιγράδι γενικώς. Αλλά.....
Πολύ καλή επιλογή!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Debbie_grigor
Ο/η BArtHotel, General Manager του Belgrade Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Φεβρουαρίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστώ για το καλύτερο αποτέλεσμά σας και ωραία ανταλλαγή κριτική σας, με δυνητικούς ταξιδιώτες. Είμαστε ευτυχείς που έχετε απολαύσει τη διαμονή στο ξενοδοχείο μας στην καλύτερη τοποθεσία στο κέντρο της πόλης, επίσης, ότι μπορείτε να βρείτε το προσωπικό μας επαγγελματικό. Σας ευχαριστούμε για τη σύσταση του ξενοδοχείου μας, εμείς εκτιμούμε. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε σύντομα, κατά τη διάρκεια της το επόμενο ταξίδι σας στο Βελιγράδι.

Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2016

Πραγματικά πολύ καλό ξενοδοχείο, άκρως κεντρικό, στον βασικό και πιο κοσμοπολίτικο πεζόδρομο και δίπλα από την κεντρική πλατεία της πόλης. Πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, καλαίσθητα δωμάτια, καλό δωρεάν ίντερνετ και εξαιρετικό πρωινό!! θα ξαναμέναμε σίγουρα,όπως και θα ξαναεπισκόμασταν το Βελιγράδι!

Συμβουλή για το δωμάτιο: προτιμείστε δωμάτια στην εξωτερική πλευρά για θέα στον πεζόδρομο της Μιχαϊλοβα, αν και είναι πιο ακριβά.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, iaswnk
Ο/η BArtHotel, General Manager του Belgrade Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιανουαρίου 2016

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστώ για την πολύ ωραία επιμερισμού γνώμη σας με τους πιθανούς πελάτες μας. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας άρεσε tha τη διαμονή στο ξενοδοχείο μας, μας σχετικά με το πιο κοσμοπολίτικο πεζόδρομο δίπλα στην κεντρική πλατεία. Είναι τιμή μας που ανέφερες είναι πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας, κομψά δωμάτια, καλή δωρεάν internet και εξαιρετικό πρωινό. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε κατά την επόμενη του ταξιδιού σας στην πόλη μας.

Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι στο πιο κοσμοπολίτικο σημείου Βελιγραδίου. Το προσωπικό εξυπηρετικο και πρόθυμο για το οτιδήποτε. Τα δωμάτια με όμορφο design και δωρεάν WiFi. Το πρωινό πολύ καλό ειδικά γιατί δεδομένα της πόλης. Με λίγα λόγια εξαιρετική επιλογή. Το μόνο ίσως αρνητικό ειναι ότι αντί για διπλό κρεβάτι είχαν 2 ενωμένα που πρακτικά δεν ξεχώριζαν. Διαλέξτε με.θέα στη Knez Mihailova και όχι στον ακάλυπτο.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, manosk13

Αγαπητέ επισκέπτη, σας ευχαριστώ για την πολύ ευγενική κριτική σας και την καλύτερη βαθμολογία. Είναι πάντα χαρά μας να είναι χρήσιμη και στη διάθεση των επισκεπτών για κάθε αίτηση. Είμαστε στην ευχάριστη θέση να απολαύσατε την παραμονή στο ξενοδοχείο μας, στην καλύτερη τοποθεσία στο κέντρο της πόλης και πως μπορείτε να το βρείτε για μια εξαιρετική επιλογή. Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε στο εγγύς μέλλον. Σας ευχόμαστε Ευτυχισμένο το Νέο Έτος.

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2015

Θελαμε να μεινουμε σε αυτο το ξενοδοχειο αλλα τελικα λογω τιμης προτιμησαμε αλλο. Παρ'ολα αυτα το επισκεφτηκαμε και απολαυσαμε ενα ωραιο δειπνο! Το προσωπικο ειναι πολυ ευγενικο, ο χωρος πολυ προσεγμενος με ωραια θεα στον κεντρικο πεζοδρομο της knez mihailova. Την επομενη φορα που θα παω στο Βελιγραδι θα προτιμησω αυτο το ξενοδοχειο σιγουρα για τη διαμονη μας

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2014
Ευχαριστούμε, Σταυρουλα Κ