“ωραίο brunch!!”
Κριτική για: Bistro Grad Hometown Food

Bistro Grad Hometown Food
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2021

ωραίος χώρος εσωτερικά και εξωτερικά και αρκετά ευφάνταστο μενού!!γενικά έχει γκουρμέ ιδέες και υγιεινές επιλογές.αξίζει μια επίσκεψη αν είστε κοντά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, evangelos a

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για πρωινό ήταν νόστιμο με νορμαλ τιμές για τα δεδομένα της πόλης ! Δυσαρεστηθήκαμε διότι σχεδόν μας διώξανε με τον τρόπο τους επειδή είχαμε μαζί μας τα μωρά μας! Επίσης καταλάβαμε ότι συζήτησαν για εμάς καθώς η λέξη που περιγράφει το μωρό σε όλες τις γλώσσες μοιάζει .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, Tosissy
Η κριτική γράφτηκε 25 Δεκεμβρίου 2019

Όμορφος ζεστός χώρος, με ωραία μουσική, διαφορετικές και ωραίες γεύσεις, ευγενικό προσωπικό και καλές τιμές! Πολύ κοντά στην πλατεία Δημοκρατίας, αποτελεί πολύ καλή επιλογή αν κυκλοφορεί κανείς με τα πόδια ή τις συγκοινωνίες. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, irousopoulou
Η κριτική γράφτηκε 29 Οκτωβρίου 2019

ειχε ποικιλια στα πιατα πολυ νοστιμο φαγητο εξυπηρετικο προσωπικο η σαλατα τους μικρη σε ποσοτητα ενω η μεριδες του φαγητου ηταν ικανοποιητικες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, 195.919.682.016
Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2019

ποικιλία στα πιατα. νόστιμο φαγητό. περιλαμβάνει και παραδοσιακά φαγητά. πολύ νόστιμη καροτόσουπα του. εξυπηρετικο προσωπικό. ωραία ατμόσφαιρα. μας έφεραν και κουβέρτα επειδή φυσούσε λίγο. ίσως λίγο τσιμπημένες οι τιμές μερικών πιάτων σε σχέση με άλλα μαγαζιά. γενικά πολύ ευχαριστημένες από το μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, naamahO

Bistro Grad Hometown Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βελιγράδι, Σερβία

Bistro Grad Hometown Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!