“Επιβάλετε ....”
Κριτική για: Caru' cu bere

Caru' cu bere
Κουζίνες: Ρουμάνικη
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειχα διαβάσει τόσα πολλα ...
Ε λοιπον δεν στο προτείνουν ντόπιοι και μη,αδίκως !
Παρα τα άσχημα σχόλια Που ειχα διαβάσει για καθυστερήσεις αγένεια κτλ ηταν τόσοι πολλοί που μου το είχαν προτείνει και ετσι πηγα για απο περιέργεια και φυςικα πολυ κάλα πράξαμε!
Το καλο και το κακο το νόστιμο και το άνοστο ειναι τοσό αντικειμενικό και φυςικα προσωπικό !
Εμεις περασαμε Τελεια !
Το προσωπικό ευγενικοτατο ! Μας ρώτησαν περίπου τέσσερις φορές εαν ειναι ολα οκ !
Είχαμε κάνει κράτηση είμασταν στην ώρα μας καθήσαμε αμέσως μας προτάθηκε παραδοσιακό φαγητο με επεξήγηση...το οποίο ήρθε και πολυ γρηγορα και απο νοστιμιά άλλο τιποτα !!!!
Η μπυρΑ τους υπέροχη !
Συνεχίσαμε με γλυκό τα οποία ηταν πολυ μεγάλες μερίδες και εκπληκτικά !
Δυο άτομα δώσαμε 185lei δηλαδή 41€
Φύγαμε σκασμένοι και δεν ήμαστε απο αυτούς που τρώνε λίγο !
Οτι πιο παραδοσιακό υπαρχει ! Πολυ οικονομικό !
Το συστήνω βεβαίως βεβαίως

Ευχαριστούμε, Erieta

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μέτριο φαγητό ,συμπαθητικός χώρος προσωπικό δε μιλάει Αγγλικά
Επίσης άργησε παρα πολύ ν έρθει το φαγητό χωρις μ εχει κοσμο2

1  Ευχαριστούμε, Νικος Α
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο παραδοσιακό υπάρχει στην παλιά πόλη! Δυστυχώς όμως με μεγάλη αναμονή για να βρεις τραπέζι χωρίς ιδιαίτερο λόγο! Αξίζει τον κόπο σίγουρα και έχει καλές τιμές!

Ευχαριστούμε, meidan99
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αυτο που αξιζει στο μαγαζι είναι ο χωρις... Απο τα ακριβα εστιατόρια της πολης.. Τ φαγητο μετριο.. Ασχημο το γεγονος οτι σε "πιεζαν" για το χρονο...

1  Ευχαριστούμε, LeonidasR30
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

-Στα θετικά είναι ότι πιο παραδοσιακό και ωραίο βρήκαμε στο βουκουρεστι. Παραδοσιακες στολες, ωραιος χωρος σαν κουτούκι, λαιβ προγραμμα και γενικά ωραία ατμόσφαιρα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Οι μερίδες ικανοποιητικές αλλά όχι πολύ μεγάλες.
-Στα αρνητικα, πήγαμε Δευτέρα βράδυ και ήταν γεμάτο. Περιμέναμε στην αναμονή περίπου μισή ώρα με σαράντα λεπτά. Το κακό δεν ήταν η αναμονή καθώς ήταν δικό μας λάθος που δεν κλείσαμε τραπέζι. Το κακό ήταν ο τρόπος επιλογής των ατόμων σε αναμονή. Σου δίνανε ένα νούμερο θεωρητικά με τον αριθμό που ήσουν σε αναμονή και περίμενες στο μπαρ. Μέχρι εδώ όλα καλά. Μετά περναγανε οι σερβιτόρες και ρωτάγανε το νούμερο σου, το σημειώνανε σε ένα χαρτάκι και περίμενες να σε επιλέξουν. Αυτό έγινε 3-4 φορές. Με 3 διαφορετικές σερβιτόρες. Και απλά επιλέγανε άτομα στη τύχη. Καμία σχέση με το νούμερο σου. Δηλαδή ζευγάρι που ήρθε μετά από εμάς πέρασε πρώτο, εμείς περάσαμε πριν από αλλά ζευγάρια που τους είδαμε να περιμένουν την ώρα που πήγαμε και γενικά δεν μπορούσαμε να βγάλουμε άκρη για το πως γίνεται η επιλογή.

1  Ευχαριστούμε, billakos18

Caru' cu bere: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουκουρέστι, Ρουμανία

Caru' cu bere: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!