“Αψογο”

Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο φαγητό που εχω βρει στο κέντρο του Βουκουρεστίου αψογο προσωπικό πολύς καλες τιμές και γρήγορο σέρβις

Ευχαριστούμε, Νικος Α

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά ήταν πολύ ωραία ειδικά οι πίτσες και το ριζότο με μανιτάρια και ρόκα.Απο γλυκά μας άρεσε πολύ το σπιτικό cheesecake.Η ατμόσφαιρα είναι ζέστη και ευχάριστη και οι σερβιτόροι εξυπηρετικοί και ευγενικοί.

Ευχαριστούμε, Παναγιωτης Κ
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκεφτήκαμε στο ταξίδι μας στο βουκουρεστι , έχοντας πάρει σύσταση για αυτό από κάποιο γνωστό μας που είχε πάει στο παρελθόν , το φαγητό πολύ καλό αλλά το προσωπικό αγέλαστο και πολύ αργό , μας σερβίρισαν να σκεφτείτε μετά από μια ώρα και 20 λεπτά , αν έχετε υπομονή να περιμένετε πηγαίνετε , αν όχι διαλέξτε άλλο μαγαζί

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ
Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Trattoria Buongiorno Victoriei: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βουκουρέστι, Ρουμανία

Trattoria Buongiorno Victoriei: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!