“τελειο”
Κριτική για: Boom! Burgers

Boom! Burgers
Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2016

Ενα πολυ ωραιο μπεργκεραδικο στο κεντρο.Τα μπεργκερ μας ηρθαν τελεια (μισο)ψημενα.το δικο μου ηταν καυτερο αλλα πολυ ωραιο.Τελειες οι πατατες οπως και τα ονιον ριγκς..Οχι φτηνο για τα δεομενα της Σοφιας αλλα σιγουρα αξιζει τα λεφτα του.

Ευχαριστούμε, Stavros P

Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μπεργκερ στην Σοφια μακραν.Ενα αξιοπρεπες μαγαζι με φθηνο φαγητο και πολυ καλα τα παιδια που το δουλευουν .τιμιο το μπεργκερ τους αν και λιγο μικρο αλλα πολυ νοστιμο.

Ευχαριστούμε, gtsak
Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2014 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί μετά από παρότρυνση φίλου μας.Δεν ενθουσιαστήκαμε,σχετικά μέτριο.Αν θέλετε το burger σας καλοψημένο θα πρέπει να το ζητήσετε γιατί τα σερβίρουν medium, επίσης τοburger συνοδεύεται σκέτο κ ήταν σχετικά μικρό.

Ευχαριστούμε, Vourtsi K
Η κριτική γράφτηκε 1 Δεκεμβρίου 2013 μέσω κινητής συσκευής

το συγκεκριμενο μαγαζι το επελεξα με βαση το tripadvisor και για αλλη μια φορα δεν με απογοητευσε.Ειναι ενα κλασικο μπεργκεραδικο το οποιο σου παρεχει μια ασφαλη λυση για φαγητο.Το μονο που θα ελεγα στα αρνητικα του θα ηταν οι πολυ μικρες μεριδες.

1  Ευχαριστούμε, Xageo X
Η κριτική γράφτηκε 26 Μαρτίου 2013

Πήραμε απο ένα hamburger το οποίο ήταν πολύ μικρό το ψωμί ήταν απαράδεκτο και το μπιφτέκι άψητο μετά μας έπιασε όλους το στομάχι μας !!

1  Ευχαριστούμε, irene k

Boom! Burgers: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σόφια, Περιοχή Σόφιας

Boom! Burgers: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!