“Εξαιρετικό”
Κριτική για: Spaghetti Kitchen&Bar

Spaghetti Kitchen&Bar
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό, εξυπηρετικό και ευγενικό προσωπικό, πολύ ωραία ατμόσφαιρα. Βρίσκεται σε καλή τοποθεσία στο κέντρο της πόλης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, 768vk

Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικος χωρος με δυνατοτητες φαγητου και ποτου. Εξαιρετικη Ιταλικη κουζινα και υπεροχα Ιταλικα γλυκα.Αν και δεν ειχαμε κανει κρατηση ωστοσο εξυπηρετηθηκαμε αμεσα.
Η κουζινα κλεινει στις 10 οποτε καλο θα ηταν.η επισκεψη να γινει αρκετα νωριτερα.
Οι τιμες ειναι λιγο τσιμπημενες για επιπεδο Βουλγαρίας.
Θα το συνιστούσα για επίσκεψη

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, KostasF101
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαρτίου 2020

Έχω περάσει πολλές φορές από τη συγκεκριμένο εστιατόριο, πλην όμως το επισκέφτηκα μόλις την τελευταία φορά που πήγα στη Σόφια... Εξυπηρετικό προσωπικό και εξαιρετικό φαγητό....το καλύτερο που έχω δοκιμάσει στην περιοχή! Το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, diakosn
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Βρήκαμε τραπέζι το οποίο δεν έγραφε ρεζερβέ. Όταν πήγαμε να κάτσουμε μας είπαν ότι είναι κλεισμένα. Κάτσαμε σε ένα άλλο πιο μέσα αρκετή ώρα. Τα τραπέζια παρέμειναν άδεια. Είναι άθλιος ο τύπος που μας ζήτησε να μην κάτσουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, GEORGIOS P
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019

Είχαμε κλείσει τραπέζι για πέντε άτομα. Όταν φτάσαμε εκεί, δεν έβρισκαν την κράτηση και μετά από πολύ αναμονή, μας είπαν ότι τελικά μας έχουν κλείσει στο άλλο δικό τους εστιατόριο 1χλμ μακριά, γιατί σε αυτό δεν είχαν τραπέζι!!! Ούτε συγνώμη δεν ζήτησαν! Απαίσιο μέρος, απαίσια συμπεριφορά, μη επαγγελματίες! Μακριά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 130parip

Spaghetti Kitchen&Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σόφια, Περιοχή Σόφιας

Spaghetti Kitchen&Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!